ایام محرم 1398
1390/07/24 17:53:29
سرویس کمیسیون ها
کمالیان خبر داد:

رسیدگی به گزارش عملکرد بافت‌های فرسوده در کمیسیون عمران

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز خود عملکرد بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی را با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری بررسی کردند.
رسیدگی به گزارش عملکرد بافت‌های فرسوده در کمیسیون عمران عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز خود عملکرد بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی را با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری بررسی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/5171.jpg رسیدگی,به,گزارش,عملکرد,بافت‌های,فرسوده,در,کمیسیون,عمران Icana

نصرالله کمالیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در نشست امروز -یکشنبه 24 مهر- کمیسیون عمران مجلس گزارش معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری درباره عملکرد بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی ارائه و بحث‌های مفصلی درباره آن انجام شد.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای افزود: اعضای کمیسیون عمران مجلس در نشست امروز خود گزارش عملکرد فعالیت مجری فرودگاه امام خمینی (ره) را به طور کامل بررسی کردند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم تصریح کرد: اعضای این کمیسیون در نشست امروز آخرین اخبار در حوزه کاری خود را نیز بررسی کردند. /

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet