هدر موبایل
1390/07/24 18:29:51
سرویس سیاسی
در جلسه کمیسیون امنیت ملی انجام شد:

تقدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از نیروی انتظامی

"سردار اسماعیل احمدی مقدم" فرمانده نیروی انتظامی و " سردار محمدرضا نقدی" فرمانده نیروی مقاومت بسیج مستضعفین با حضور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداختند.
تقدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از نیروی انتظامی "سردار اسماعیل احمدی مقدم" فرمانده نیروی انتظامی و " سردار محمدرضا نقدی" فرمانده نیروی مقاومت بسیج مستضعفین با حضور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداختند. https://cdn.icana.ir/d/019/10562.jpg تقدیر,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,از,نیروی,انتظامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "اسماعیل احمدی مقدم" فرمانده نیروی انتظامی بعدازظهر امروز – یکشنبه 24 مهرماه - با حضور در جلسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس به ارائه گزارشی از اقدامات نیروی انتظامی درباره حفظ امنیت مرزها، اجرای طرح بزرگ انسداد مرزها، مبارزه با باندهای اشرار و مواد مخدر، مبارزه با مفاسد اجتماعی و حفظ امنیت عمومی پرداخت.

احمدی مقدم با بیان این که سیر نزولی منحنی جرادم اجتماعی نشان از کاهش جرائم دارد گفت: اقدامات ارزشمند پلیس در کنترل جاده‌ها و استفاده گسترده از دوربین‌ها موجب کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای شده است.

وی در این جلسه همچنین گزارشی از اجرای طرح حجاب و عفاف ارائه کرد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف و تجلیل از شهدای گرانقدر این نیرو به‌ویژه در مرزهای کشور و مبارزه با باندهای مواد مخدر، لوح تقدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را به سردار احمدی‌مقدم تقدیم کرد.

در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، همچنین "محمدرضا نقدی" فرماندهی نیروی مقاومت بسیج مستضعفان و تعدادی از فرماندهان بسیج حضور داشتند که گزارشی از فعالیت‌های بسیج به کمیسیون ارائه کردند.

سردار نقدی با اشاره به قانون برنامه پنجم مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش تعداد بسیجیان به 30 میلیون نفر گفت: برنامه ریزی در این جهت به سرعت در حال انجام است.

وی در ادامه افزود: امروز بسیج به یک الگوی موفق در سطح جهان اسلام تبدیل شده است و ما آماده انتقال تجربیات خود به دیگران هستیم.

سردار همچنین با مثبت ارزیابی کردن عملکرد سازمان بسیج تصریح کرد: براساس وظایف و ماموریت سازمان بسیج اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته که از جمله آن می­توان به فرستادن 1800 گروه سازندگی از عزیزان بسیجی خواهر و برادر به شهرها و روستاهای دورافتاده و نیازمند که بسیار موثر و مفید بوده اشاره کرد.

وی همچنین اجرای مصوبه بودجه 1% برای ساخت پایگاه را ار دیگر اقدامات مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این زمینه حدود 4500 پایگاه در سراسر کشور ساخته شده و در سال آینده حدود 5000 پایگاه ساخته می شود.

فرماندهی نیروی مقاومت بسیج مستضعفان ادامه داد: 600 هزار نفر از جوانان بسیجی و غیربسیجی از دانش‌آموزان به جبهه‌های غرب و جنوب کشور که در همان مناطق برای این عزیزان رزمایش گذاشته می‌شود که بسیار قابل قبول می‌باشد و حتماً برای سال آینده به‌علت گستردگی کار و حضور فعال بسیجیان و مردم سازمان بسیج نیازمند بودجه بسیار بالاتری می‌باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet