پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/25 09:42:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری فرد:

حضور همه طیف‌ها برای نظام مفید و ضروری است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت:حضور همه طیف‌ها برای نظام مفید و ضروری است و ما از آن‌ها استقبال می‌کنیم. آنهایی که به اصول و قانون اساسی اعتقاد دارند؛حضورشان به نفع انتخابات و به نفع مشارکت حداکثری مردم است.
حضور همه طیف‌ها برای نظام مفید و ضروری است عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت:حضور همه طیف‌ها برای نظام مفید و ضروری است و ما از آن‌ها استقبال می‌کنیم. آنهایی که به اصول و قانون اساسی اعتقاد دارند؛حضورشان به نفع انتخابات و به نفع مشارکت حداکثری مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/1052.jpg حضور,همه,طیف‌ها,برای,نظام,مفید,و,ضروری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره آرایش سیاسی نیروها در انتخابات آینده مجلس گفت:به احتمال زیاد اصولگرایان اکثریت قاطع را خواهند داشت و اگر اصلاح طلبان شرکت کنند آن‌ها نیز شانس‌هایی می‌آورند.

حسن غفوری فرد به ایلنا، افزود:اگر اصلاح طلب‌ها در انتخابات آینده شرکت کنند قاعدتا رقابت بین اصولگرایان و اصلاح طلب‌ها خواهد بود و اگر شرکت نکنند این رقابت بین اصول گرایان به وجود خواهد آمد.

وی تصریح کرد:اصلاح طلبانی که در فتنه دخالت نداشتند به راحتی از فیلتر شورای نگهبان عبور می‌کنند.

غفوری فرد حضور اصلاح طلبان برای افزایش مشارکت حداکثری ضروری دانست و گفت: حضور همه طیف‌ها برای نظام مفید و ضروری است و ما از آن‌ها استقبال می‌کنیم آن‌ها که با فتنه نبودند و آن‌ها که به قانون اساسی اعتقاد دارند حضورشان به نفع انتخابات و به نفع مشارکت حداکثری مردم است.

وی درباره حضور جریان موسوم به انحرافی در انتخابات آینده گفت: ‌امیدوایم تا آن زمان این مشکل حل ‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet