ایام محرم 1398
1390/07/25 10:04:50
سرویس سیاسی

تمدید زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات پارلمانی مصر

کمیسیون انتخاباتی مصر مهلت ثبت‌نام کاندیداها برای شرکت در انتخابات پارلمانی این کشور را به مدت چهار روز دیگر تمدید کرد.
تمدید زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات پارلمانی مصر کمیسیون انتخاباتی مصر مهلت ثبت‌نام کاندیداها برای شرکت در انتخابات پارلمانی این کشور را به مدت چهار روز دیگر تمدید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3907.jpg تمدید,زمان,ثبت‌نام,کاندیداهای,انتخابات,پارلمانی,مصر Icana

به گزارش گروه بین‌المللی خبرگزاری خانه ملت به نقل از تلویزیون دولتی مصر، رئیس کمیسیون برگزارکننده انتخابات پارلمانی مصر روز گذشته (یکشنبه) از تمدید مهلت ثبت‌نام کاندیداها برای شرکت در انتخابات پارلمانی مصر گفت و آن را نشانه افزایش تغییر و تحول دموکراتیک در این کشور دانست.
ثبت‌نام کاندیداها برای شرکت در سه دوره انتخابات پارلمانی مصر، نخستین انتخابات از زمان سرنگونی حکومت "حسنی مبارک" رئیس‌جمهور سابق این کشور قرار بود فردا سه‌شنبه به پایان برسد.

احزاب و اشخاصی که قصد شرکت در انتخابات پارلمانی مصر را دارند تا روز شنبه آینده زمان دارند مدارک  خواسته شده را به حوزه‌های در نظر گرفته شده ارائه دهند.
برگزاری انتخابات پارلمانی مصر آزمون بسیار مهمی برای شورای نظامی حاکم بر مصر برای پایان دادن به چندین دهه حکومت خودکامه در پرجمعیت‌ترین کشور جهان عرب خواهد بود.
انتخابات پارلمانی مصر برای انتخاب نمایندگان مجلس شورا (نمایندگان) و شعب (سنا) از ۲۸ نوامبر آینده و در سه مرحله برگزار خواهد شد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet