پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/25 10:45:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کریمی قدوسی:

آمریکا با سیاست پوسیده‌اش می‌خواهد ایران را به عکس‌العمل وادار کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اتهامات آمریکا علیه ایران بر مبنای طرح ترور سفیر عربستان سناریوی جدید این کشور علیه ایران است تا برمبنای آن ایران را به پای میز مذاکره بنشاند.
آمریکا با سیاست پوسیده‌اش می‌خواهد ایران را به عکس‌العمل وادار کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اتهامات آمریکا علیه ایران بر مبنای طرح ترور سفیر عربستان سناریوی جدید این کشور علیه ایران است تا برمبنای آن ایران را به پای میز مذاکره بنشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/2825.jpg آمریکا,با,سیاست,پوسیده‌اش,می‌خواهد,ایران,را,به,عکس‌العمل,وادار,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیاهوی طرح ترور سفیر عربستان توسط ایران که آمریکا به راه انداخته، در واقع راهی برای کشاندن ایران بر سر میز مذاکره است، افزود: آمریکاییها مدت‌هاست که درخواست مذاکره مستقیم و رو در رو را با جمهوری اسلامی ایران دارند در حالی که ایران مذاکره سیاسی با آمریکا را خط قرمز دیپلماسی خود می‌داند.

وی اظهارداشت:تماس مستقیم و مذاکرات سیاسی با آمریکا به معنای کوتاه آمدن جبهه حق جمهوری اسلامی در برابر جریان باطل و سلطه سرمایه‌داری که مظهر آن آمریکا است، می‌باشد.

عضوکمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به باشگاه خبرنگاران گفت:تا زمانی که آمریکایی‌ها از جمهوری اسلامی ایران به خاطر جنایتی که طی 3 دهه گذشته مرتکب شده‌اند عذرخواهی نکنند و مثل سایر انسانها براساس منطق صحیح درخواست مذاکره نکنند  بنا به فرمان مقام معظم رهبری هیچ مذاکره ای میان ایران و آمریکا وجود نخواهد داشت.

کریمی قدوسی اضافه کرد:درحال حاضر مذاکرات سیاسی به طور قطع و جدی با آمریکایی‌ها به عنوان خط قرمز دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در دستور کار همه مسئولان نظام قرار دارد.

نماینده مشهد و کلات درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از این جنجالها بر می‌آید که آنها می‌خواهند ایران را در عرصه دیپلماسی مستأصل کنند و موج سنگینی را برعلیه نظام جمهوری اسلامی به وجود آورند، تاکید کرد: آمریکایی‌ها براساس همان سیاست گذشته پوسیده‌شان می‌خواهند ایران را به عکس‌العمل وادار کنند و برای پیگیری این موضوع برای اولین بار با ایران یک مذاکره رسمی داشته باشند.

عضوکمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این داستان سرایی و یاوه‌گویی‌های آمریکا شکست خواهد خورد، بیان کرد:جنبش وال استریت یا انقلاب جهانی مبارزه با تفکر سرمایه داری و سلطه جهانی مدت‌ها است که در افکار آمریکایی‌ها شکل گرفته و مربوط به این روزها نیست.

وی در ادامه افزود:حاکمان فعلی به خصوص حاکمان وابسته به نظام لیبرال دموکراسی و سرمایه‌داری بر اساس قوانین خود تعریف شده،‌دست به تاراج و مصادره اموال ملت‌ها و ذخایر مادی و معنوی مردم زده‌اند و از طرفی ماشین جهنمی جنگی به وجود آورده‌اند.

نماینده مردم مشهد و کلات اظهارداشت:امروزه شاهد تحولی هستیم که هیچ یک از ابزار قدرت آمریکا در برابر این تحول کارایی ندارد و این تحول همان اعتراضی جمعی و اجتماعی مردم و مقاومت در راه رسیدن به هدف با دست خالی است که این همان الگوی انقلاب اسلامی است که ملت‌ها را مصمم به رسیدن به خواسته‌های خود می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet