ایام محرم 1398
1390/07/25 10:51:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

آمریکا درپی کسب مشروعیت در خاورمیانه است

عضو هیئت رئیسه مجلس،گفت:آمریکا با طرح ادعاهایی مانند مذاکره با ایران به دنبال کسب مشروعیت در منطقه خاورمیانه و جهان است.
آمریکا درپی کسب مشروعیت در خاورمیانه است عضو هیئت رئیسه مجلس،گفت:آمریکا با طرح ادعاهایی مانند مذاکره با ایران به دنبال کسب مشروعیت در منطقه خاورمیانه و جهان است. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg آمریکا,درپی,کسب,مشروعیت,در,خاورمیانه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد دهقان با بیان اینکه آمریکا درطول دوران ابرقدرتی خود تا این حد در موضع ضعف قرار نگرفته بود ،گفت: بسیاری از منافع آمریکا در دنیا در معرض تهدید قرار دارد، رژیم های دوست این دولت در خاورمیانه در حال سقوط هستند و اسرائیل نیز به عنوان ولد نامشروع آمریکا در خاورمیانه در شرایط انزوا و ضعف قرار گرفته است.

نماینده چناران و طرقبه درمجلس شورای اسلامی جنبش وال استریت را چالشی جدی برای نظام سرمایه داری و لیبرالیستی آمریکا خواند و به مهر گفت:آمریکا برای خروج از این وضعیت چاره ای جز منحرف نمودن افکار عمومی جهانی به مسائل حاشیه ای و ادعاهای واهی مانند ترور سفیر عربستان به وسیله عوامل ایران ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر مذاکرات ایران و ایالات متحده گفت: آمریکا در راستای ایجاد مشروعیت برای خودش در میان کشورهای اسلامی و خاورمیانه به دنبال طرح مسائلی مانند مذاکره با ایران است.

دهقان بی تدبیری برخی مسئولان و مقامات ارشد دولتی را عامل ادعای آمریکا برای مذاکره با ایران دانست و گفت: یکی از مقامات ارشد دولتی مدتی پیش ادعا کرده بود که تقاضای مذاکره به اوباما را داشته و رئیس جمهور آمریکا قبول نکرده است.این اظهارنظرها ضربه جبران ناپذیری به منافع ملی ما وارد می کند و به نفع آمریکاست.

وی افزود:این کم تدبیری و بی تدبیریهای مقامات ارشد دولتی موجب شده مقامات آمریکایی جرات طرح ادعاهایی مانند مذاکره با مقامات ایران را پیدا کنند.

به گزارش مهر؛چندی پیش یکی از مقامات ارشد وزارت خارجه آمریکا از مذاکره نماینده این کشور در سازمان ملل با یکی از مسئولان ایرانی درباره سناریوی واهی ترور سفیر عربستان سخن گفته بود.این ادعا از سوی مقامات ایرانی تکذیب شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet