پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/25 12:55:49
سرویس اجتماعی
رضایی‌میرقائد با اشاره به عدم تخصیص 3 هزار میلیارد به بخش بهداشت:

وزارت نفت روشن نکرده چه میزان نفت و با چه قیمتی فروخته است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه وزارت نفت دقیقا روشن نکرده که چه میزان نفت و با چه قیمتی فروخته است، نسبت به تخصیص نیافتن سه هزار میلیارد تومان از درآمدهای حاصل از فروش نفت به بخش درمان کشور انتقاد کرد.
وزارت نفت روشن نکرده چه میزان نفت و با چه قیمتی فروخته است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه وزارت نفت دقیقا روشن نکرده که چه میزان نفت و با چه قیمتی فروخته است، نسبت به تخصیص نیافتن سه هزار میلیارد تومان از درآمدهای حاصل از فروش نفت به بخش درمان کشور انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/835.jpg وزارت,نفت,روشن,نکرده,چه,میزان,نفت,و,با,چه,قیمتی,فروخته,است Icana

امیدوار رضایی‌میرقائد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از پرداخت نکردن سه هزار میلیارد تومان از درآمدهای حاصل از فروش نفت به حوزه بهداشت و درمان کشور، افزود: مقرر شده بود از پایان تیرماه به بعد افزایش قیمت‌ها در بودجه بخش درمان کشور محاسبه شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در جلسه‌هایی که با معاون نظارت راهبردی رییس جمهوری داشتیم به این نتیجه رسیدیم که ظاهرا مشکل این است که وزارت نفت دقیقا روشن نکرده که چه میزان نفت و با چه قیمتی فروخته است.

 

بانک مرکزی اعلام نکرده که چقدر پول دریافت و به خزانه وارد کرده‌ است

 این عضو هیئت رییسه مجلس، با بیان اینکه بانک مرکزی نیز اعلام نکرده که چقدر پول دریافت و به خزانه وارد کرده‌ است تا معاونت راهبردی بتواند تخصیص دهد، تصریح کرد: ما ابتدا تصور می‌کردیم مشکل در معاونت نظارت راهبردی است؛ اما با پیگیری‌ها و نشست‌هایی که برگزار کردیم مشخص شد مشکل هم در بانک مرکزی است که اعلام نکرده و هم خزانه‌داری.

رضایی با تاکید بر اینکه بانک مرکزی و خزانه‌داری باید سریعتر این موضوع را روشن کنند، گفت: متاسفانه پس از گذشت ماه‌ها هنوز یک ریال هم که از درآمد حاصل از فروش نفت که از تیرماه باید پرداخت می‌شد، تخصیص داده نشده است.

 

تذکرهای متعدد رییس کمیسیون بهداشت به دولت

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم، ادامه داد: هم رییس کمیسیون و هم بنده هر دو هم تذکرهایی به دولت و معاونت راهبردی این موضوع را اعلام کردیم.

به گفته رضایی‌میرقائد، کمیسیون بهداشت جلسه‌های حضوری با مسئولان داشتند و اعلام کردند که ظرف یکی دو هفته آینده تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet