هدر موبایل
1390/07/25 11:58:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مطهری:

اتهام زنی آمریکا،یک طراحی ناشیانه است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:ایران نباید اهمیت چندانی به این موضوع دهیم؛لیکن وزارت خارجه باید سعی کند ابهامات مطرح شده برای کشورهای منطقه را در این خصوص رفع کند.
اتهام زنی آمریکا،یک طراحی ناشیانه است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:ایران نباید اهمیت چندانی به این موضوع دهیم؛لیکن وزارت خارجه باید سعی کند ابهامات مطرح شده برای کشورهای منطقه را در این خصوص رفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2449.jpg اتهام,زنی,آمریکا،یک,طراحی,ناشیانه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی مطهری نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورا ی اسلامی،با اشاره به عملکرد دستگاه دیپلماسی و برخی مواضع نامناسب برخی شخصیتها در داخل کشو، به مجلس نیوزگفت:با اتهام اخیر علیه جمهوری اسلامی در قضیه ترور سفیرعربستان ،کل نظام ما زیر سوال رفته است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود:این اتهام آنقدر پیش پا افتاده و غیرقابل قبول است که هر آدم عاقلی بشنود می فهمد که این اتهام زنی یک طراحی ناشیانه است،تا آمریکایی ها از مشکلات داخلی خود خارج شوند.
وی افزود:ایران نباید اهمیت چندانی به این موضوع دهد؛ لیکن وزارت خارجه باید سعی کند ابهامات مطرح شده برای کشورهای منطقه را دراین خصوص رفع کند،تا دچار مشکل نشویم.

علی مطهری در خاتمه گفت:باید منطق خود را بیان کنیم و بگوییم و این اتهام را نادرست می دانیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet