خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/25 12:47:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

هدف واشنگتن لوث کردن موضوع مذاکره ایران و آمریکا است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،هدف آمریکا از طرح ادعای مذاکره مسئولان این کشور با مسئولان ایرانی را لوث کردن مذاکره ایران و آمریکا در سطح جهان و تنزل دادن جایگاه مذاکره با ایران در سطح بین المللی خواند.
هدف واشنگتن لوث کردن موضوع مذاکره ایران و آمریکا است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،هدف آمریکا از طرح ادعای مذاکره مسئولان این کشور با مسئولان ایرانی را لوث کردن مذاکره ایران و آمریکا در سطح جهان و تنزل دادن جایگاه مذاکره با ایران در سطح بین المللی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/8390.jpg هدف,واشنگتن,لوث,کردن,موضوع,مذاکره,ایران,و,آمریکا,است Icana

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید حسین نقوی حسینی،با اشاره به ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر مذاکره نماینده این کشور در سازمان ملل با مسئولان ایرانی اظهارداشت:مذاکره با آمریکا موضوعی نیست که در سطح دیپلماسی دولتی حل شود و یا حتی در این سطح درباره آن تصمیم گیری شود.

 نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی به مهر تاکید کرد:مذاکره با آمریکا تابع شرایط ویژه ای است که نظام تعیین می کند و مقامات ارشد نظام باید در این رابطه تصمیم بگیرند.

نقوی هدف آمریکا از طرح چنین ادعاهایی را لوث کردن مذاکره ایران و آمریکا در سطح جهان خواند و گفت: آمریکا در صدد تنزل جایگاه مذاکره با ایران در سطح بین المللی است.

نماینده ورامین افزود:ایالات متحده با طرح چنین ادعاهایی قصد دارد به افکارعمومی اعلام کند که ما آمادگی مذاکره با ایران را داریم اما جمهوری اسلامی مذاکرات را رد می کند.

به گزارش مهر؛چندی پیش یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا از مذاکره نماینده این کشور در سازمان ملل با یکی از مسئولان ایرانی درباره سناریوی واهی ترور سفیر عربستان سخن گفته بود.این ادعا ازسوی مقامات ایرانی تکذیب شد.

 

 

 

 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet