هدر موبایل
1390/07/25 14:33:22
سرویس سیاسی

آغاز دوره دوازدهم پارلمان جدید سنگاپور

جلسه نخست از دوره دوازدهم پارلمان جدید سنگاپور امروز با سخنرانی رئیس‌جمهور این کشور و ارائه برنامه دولت برای پنج سال آینده آغاز به کار کرد.
آغاز دوره دوازدهم پارلمان جدید سنگاپور جلسه نخست از دوره دوازدهم پارلمان جدید سنگاپور امروز با سخنرانی رئیس‌جمهور این کشور و ارائه برنامه دولت برای پنج سال آینده آغاز به کار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3487.jpg آغاز,دوره,دوازدهم,پارلمان,جدید,سنگاپور Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت خانه به نقل از آسوشیتدپرس، پس از گذشت یک ماه از انتخاب رئیس‌جمهور جدید سنگاپور دوازدهمین دوره پارلمان جدید این کشور امروز دوشنبه با هدف تشریح برنامه‌های پنج ساله رئیس‌جمهور برگزار شد.
"لام پین مین" یکی از نمایندگان پارلمان سنگاپور انتخابات پارلمانی این کشور را یکی از رویدادهای تاریخی بسیار مهم سنگاپور دانست و نقش رسانه‌های اجتماعی را در تغییر چشمگیر چشم‌انداز سیاسی این کشور غیرقابل انکار خواند.
وی که ریاست موقت پارلمان سنگاپور را برعهده دارد با اعلام برنامه‌های پارلمان طی جلسات هفته جاری از رئیس‌جمهور برای حضور درپارلمان با هدف سخنرانی و ارائه برنامه کاری تشکر کرد.
انتخابات پارلمانی سنگاپور ۱۸ اردیبهشت گذشته برگزار شد و با پیروزی حزب حاکم به پایان رسید.
حزب حاکم توانست در این انتخابات ۸۱ کرسی از ۸۷ کرسی را در اختیار بگیرد که از این میان شش کرسی نیز به احزاب مخالف اختصاص یافت.

انتخابات ریاست جمهوری سنگاپور 9 شهریور برگزار شد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet