هدر موبایل
1390/07/25 18:04:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدجلال یحیی‌زاده:

تبلیغات انتخاباتی زودرس یک تخلف شفاف است

نماینده تفت و میبد در مجلس گفت:فعالیت های انتخاباتی در شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه مدت زیادی است که آغاز شده است.
تبلیغات انتخاباتی زودرس یک تخلف شفاف است نماینده تفت و میبد در مجلس گفت:فعالیت های انتخاباتی در شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه مدت زیادی است که آغاز شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4802.jpg تبلیغات,انتخاباتی,زودرس,یک,تخلف,شفاف,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیتهای انتخاباتی در شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه مدت زیادی است که آغاز شده است و ریشه آن‌ها نیز به جریان انحرافی بر می‌گردد.

سید جلال یحیی‌زاده به ایلنا،اظهار داشت:دراستان یزد خیلی وقت است که فعالیت‌های انتخاباتی شروع شده و از طیف‌های مختلف هم فعالیت‌هایشان را شروع کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه تبلیغات انتخاباتی زودرس واقعیتی است که در هر انتخاباتی وجود داشته است، اذعان داشت: تبلیغات انتخاباتی زودرس یک تخلف شفاف و واضح است.
یحیی‌زاده اظهار داشت: این افراد از روش تخریب برای بالا بردن خود استفاده می‌کنند که این علاوه بر اینکه نا‌عدالتی است به لحاظ اخلاقی نیز ایراد دارد.

وی ادامه داد: این افراد به سهولت به تخریب رقبای شناخته شده خود می‌پردازند و کمترین خرج را همین تخریب شخصیت می‌دانند و این چیزی است که توجیهی ندارد.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اینکه بعضی از این افراد قطعا مورد تایید جریانات انحرافی هستند، گفت: این جریان روی گنج نشسته است و خیلی راحت پول خرج می‌کند و در واقع آن‌ها در بحث مادی و دنیوی ضرر نمی کنند.
وی افزود: این افراد که دست نشانده‌های جریان انحرافی هستند پولشان از جای دیگر تزریق می‌شود، نامزد‌های احتمالی نزدیک به این جریان از کمک‌های مالی گرفته تا دادن وعده به مردم برای جمع کردن رای استفاده می‌کنند.
یحیی‌زاده درپایان گفت: این افراد همایش برگزار می‌کنند و در این همایش‌ها ریخت و پاش‌های مالی زیادی می‌کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet