خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/07/25 18:15:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

اصولگرایان 2 لیست خواهند داشت

نماینده اسلام آباد غرب با بیان اینکه در انتخابات آینده ۲ لیست از اصول گرایان خواهیم داشت؛گفت:شاکله نخبگان جناح اصولگرا تلاشش بر این است که در انتخابات واحد عمل کند و لیست واحد بدهد.
اصولگرایان 2 لیست خواهند داشت نماینده اسلام آباد غرب با بیان اینکه در انتخابات آینده ۲ لیست از اصول گرایان خواهیم داشت؛گفت:شاکله نخبگان جناح اصولگرا تلاشش بر این است که در انتخابات واحد عمل کند و لیست واحد بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/4127.jpg اصولگرایان,2,لیست,خواهند,داشت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده اسلام آباد غرب با بیان این‌که در انتخابات آینده 4 جریان با هم رقابت خواهند کرد، گفت: در انتخابات آینده ۲ لیست از اصول گرایان خواهیم داشت، یک لسیت از مستقلین خواهند آمد و همچنین گروه‌های اصلاح طلب هم سعی می‌کنند که با اسم یا بدون اسم اصلاح‌طلبی حضور داشته یاشند.

حشمت الله فلاحت پیشه به ایلنا،افزود: اقلیتی از اصولگرایان میل و هدفشان این است که در لیست مشترک این طیف ورود پیدا نکنند و به همین دلیل موضوعاتی را مطرح می‌کنند و مسائلی را بهانه می‌سازند تا خودشان را متفاوت از دیگران نشان دهند.

وی همچنین تسریح کرد: گروهی هم که به صورت مستقل عمل می‌کنند، کسانی هستند که احساس می‌کنند فعالیت جناحی منجر به رویکرد منفی مردم شده است، به همین دلیل می‌آیند شعارهای مستقل اتخاذ می‌کنند و زمانی که وارد مجلس شدند طبیعا در سه جریان دیگر حل می‌شوند.

فلاحت پیشه تصریح کرد: این مسائل واقعیتی است که در ‌‌نهایت شاهد آن خواهیم بود، هر چند که شاکله نخبگان جناح اصولگرا تلاشش بر این است که در انتخابات واحد عمل کند و لیست واحد بدهد.

وی درباره آن دسته از اصول‌گرایانی که به صورت جداگانه وارد انتخابات می‌شوند، گفت: این گروه تلاش می‌کنند که نگاه افتراقی و اختلافی در بین اصولگرایان داشته باشند اما در حاشیه هستند و رای بالایی نیز ندارند.

فلاحت پیشه تاکید کرد: ۲۵ میلیون رایی که عنوان کرده‌اند مال این طیف نبوده و نیست بلکه حاصل جریان کلی اصولگرایان بود که به همراه جریان‌های اقتصادی و اجتماعی در جامعه شکل گرفت و به هیچ وجه نمی‌توان براساس آرا و ارقام زمان ریاست جمهوری آرا و ارقام مجلس آینده را نیز پیش بینی کرد.

وی افزود: روز ۱۲ اسفند مشخص می‌شود که هر کس چه جایگاهی دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet