هدر موبایل
1390/07/25 18:19:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اخوان:

احمدی‌نژاد با تک تک نمایندگان صحبت کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس در جلسه غیر رسمی احمدی‌نژاد با برخی از نمایندگان مجلس که شب گذشته صورت گرفت،‌ حضور داشت،گفت:رئیس جمهور با تک تک نمایندگان حاضر در جلسه به صورت خصوصی صحبت کرد.
احمدی‌نژاد با تک تک نمایندگان صحبت کرد نماینده مردم اصفهان در مجلس در جلسه غیر رسمی احمدی‌نژاد با برخی از نمایندگان مجلس که شب گذشته صورت گرفت،‌ حضور داشت،گفت:رئیس جمهور با تک تک نمایندگان حاضر در جلسه به صورت خصوصی صحبت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/393.jpg احمدی‌نژاد,با,تک,تک,نمایندگان,صحبت,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛یک نماینده مجلس که در جلسه غیر رسمی احمدی‌نژاد با برخی از نمایندگان مجلس که شب گذشته صورت گرفت،‌ حضور داشت، گفت: رئیس جمهور با تک تک نمایندگان حاضر در جلسه به صورت خصوصی صحبت کرد.

نیره اخوان بی‌طرف ،نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات جلسه غیر رسمی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محمود احمدی‌نژاد که شب گذشته و به دعوت شخص احمدی‌نژاد صورت گرفت،به ایلنا اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد بعد از صحبت‌های اولیه و سلام و خوش آمد گویی، سخنانی را در خصوص وضعیت کشور بیان کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که هدف از این جلسه چه بود؟ گفت: هدف جلسه را باید از برگزار کننده جلسه پرسید؛ ما نماینده مردم هستیم و مشکلات مردم حوزه انتخابیه‌مان را می‌دانیم و از این جهت هر مسئولی که ما را دعوت کند،‌ از این فرصت استفاده کرده و سعی می‌کنیم مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کنیم.

این نماینده اصولگرای مجلس در پاسخ به این سؤال که محور سخنان احمدی‌نژاد در جمع نمایندگان چه بود؟گفت: موضوع خاصی در سخنان آقای احمدی‌نژاد مطرح نشد،‌ بلکه بعد از صحبت‌های اولیه‌ای که رئیس جمهور انجام دادند، ‌ هر کدام از نمایندگان حاضر در این جلسه غیر رسمی،‌ با رئیس جمهوری به صورت تک تک و در حد چند دقیقه گفت‌و‌گو می‌کردند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet