شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/26 08:48:35
سرویس صحن
قربانی خبر داد:

تغییرات در سیستم نرم‌افزاری در جلسه غیر علنی مجلس

نماینده مردم قائنات از توضحیات هیات رئیسه مجلس در مورد تغییرات در نحوه ثبت نام موافق، مخالف، تذکرات و اخطار با تغییر در سیستم نرم افزاری مجلس در نشست غیر علنی امروز خبر داد.
تغییرات در سیستم نرم‌افزاری در جلسه غیر علنی مجلس نماینده مردم قائنات از توضحیات هیات رئیسه مجلس در مورد تغییرات در نحوه ثبت نام موافق، مخالف، تذکرات و اخطار با تغییر در سیستم نرم افزاری مجلس در نشست غیر علنی امروز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/8986.jpg تغییرات,در,سیستم,نرم‌افزاری,در,جلسه,غیر,علنی,مجلس Icana

موسی قربانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، دررابطه با نشست غیرعلنی صبح امروز سه شنبه(26 مهر) گفت: هیات رئیسه مجلس دراین جلسه در رابطه با تغییرات به وجود آمده در سیستم نرم افزاری توضیحاتی ارائه داد.

نماینده مردم قائنات درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ازاین به بعد ثبت نام مخالف، موافق، اخطارها و تذکرات به صورت الکترونیکی و با ثبت درسیستم نرم افزاری انجام می گیرد، افزود: مواد قانون اساسی و تذکرات آئین نامه‌ای دردستگاه تبث شده و نمایندگان با انتخاب هریک از این گزینه‌ها، هیات رئیسه مجلس را در مورد موضوع  تذکر و اخطار خود مطلع می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet