خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/27 11:20:01
سرویس اقتصادی
ارسلان فتحی‌پور:

استیضاح وزیر اقتصاد تا قرائت گزارش کمیسیون اصل 90، مسکوت بماند

رئیس کمیسیون اقتصادی با تأکید بر توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای پرهیز از هیاهوی بی‌مورد درباره تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی گفت: با توجه به توصیه‌های رهبر و در نظر گرفتن شرایط کنونی استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی به صلاح نیست.
استیضاح وزیر اقتصاد تا قرائت گزارش کمیسیون اصل 90، مسکوت بماند رئیس کمیسیون اقتصادی با تأکید بر توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای پرهیز از هیاهوی بی‌مورد درباره تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی گفت: با توجه به توصیه‌های رهبر و در نظر گرفتن شرایط کنونی استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی به صلاح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/7512.jpg استیضاح,وزیر,اقتصاد,تا,قرائت,گزارش,کمیسیون,اصل,90،,مسکوت,بماند Icana

ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس درباره تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی کار اصلی خود را انجام می‌دهد و به مسائل حاشیه‌ای توجه نمی‌کند.

نماینده مردم کلیبر، هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی افزود: استیضاح وزیر اقتصاد که از سوی تعدادی از نمایندگان مطرح شده است موضع کمیسیون اقتصاد نیست و نمایندگانی از کمیسیون‌های مختلف به دنبال اجرای آن هستند.

وی با بیان این‌که کمیسیون اصل 90 مهمترین رکن مجلس در زمینه بررسی پرونده تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی است، گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس به عنوان کمیسیون فرعی درباره بررسی تخلف مالی منتظر نتیجه تحقیقات کمیسیون اصل 90 مجلس است.

فتحی‌پور ادامه داد: کمیسیون اقتصادی مجلس نیز به زودی گزارشی را درباره این تخلف به کمیسیون اصل 90 ارائه خواهد داد و نتایج تحقیقات این کمیسیون به خوبی در این گزارش منعکس شده است.

وی با تأکید بر توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای پرهیز از هیاهو در زمینه تخلف مالی سه هزار میلیارد تومان گفت: استیضاح وزیر اقتصاد در شرایط کنونی به صلاح نیست و این موضوع حداقل باید تا بررسی‌های نهایی کمیسیون اصل 90 و قرائت گزارش این کمیسیون مسکوت بماند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: کمیسیون اقتصادی با تشکیل کارگروه‌های خاص برای بررسی تخلف مالی به خوبی بر وظایف خود عمل خواهد کرد و با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای تنها به وظایف اصلی خود در این باره عمل خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet