پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/26 09:15:22
سرویس سیاسی
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/20

حضور رئیس مجلس در ضیافت شام سفارت ایران در سوئیس

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر به یکصد و پنجاه و پنجمین اجلاس بی المجالس شب گذشته در مراسم ضیافت شام سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوئیس شرکت کرد.
حضور رئیس مجلس در ضیافت شام سفارت ایران در سوئیس رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر به یکصد و پنجاه و پنجمین اجلاس بی المجالس شب گذشته در مراسم ضیافت شام سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوئیس شرکت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/11493.jpg حضور,رئیس,مجلس,در,ضیافت,شام,سفارت,ایران,در,سوئیس Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به سوئیس ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دوشنبه شب در ضیافت شامی که به افتخار وی و هیات همراه در سفارت کشورمان در برن ترتیب داده شده بود ، حضور یافت.

پیش از حضور رئیس قوه مقننه در این مراسم، وی در حاشیه دومین روز از برگزاری اجلاس مجمع بین المجالس جهانی در برن  پایتخت سوئیس با روسای مجالس ارمنستان، عراق، هند و آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

همچنین دیدار خصوصی علی لاریجانی با میشلین کالمی ری رئیس جمهوری  و وزیر امور خارجه سوئیس در محل وزارت خارجه این کشور از دیگر برنامه‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین روز از سفر خود به برن پایتخت سوئیس بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح روز یک‌شنبه به منظور شرکت در اجلاس یکصدو بیست‌پنجم تهران را به مقصد برن ترک کرد.

جواد جهانگیرزاده، کاظم جلالی، حسین حسنی بافرانی، قدرت‌الله علیخانی، موید حسینی‌صدر، محمد آشوری، جاسم ساعدی و فاطمه آجرلو، رئیس مجلس شورای اسلامی را در اجلاس ۱۲۵مجمع بین‌المجالس جهانی در برن همراهی می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet