ایام محرم 1398
1390/08/02 15:21:23
سرویس استان ها
کاظم فرهمند:

ایجاد زیرساخت‌ها برای بهره‌برداری از معادن بافق ضروری است

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس، نبود برخی زیرساخت‌ها از قبیل گاز، آب، برق و عدم‌سرمایه‌گذاری کافی را از مشکل‌های اصلی توسعه بخش صنعت و معدن در شهرستان بافق خواند و گفت: مسئولان باید هر چه سریع‌تر برای اجرای زیرساخت‌های صنعتی این منطقه اقدام کنند.
ایجاد زیرساخت‌ها برای بهره‌برداری از معادن بافق ضروری است نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس، نبود برخی زیرساخت‌ها از قبیل گاز، آب، برق و عدم‌سرمایه‌گذاری کافی را از مشکل‌های اصلی توسعه بخش صنعت و معدن در شهرستان بافق خواند و گفت: مسئولان باید هر چه سریع‌تر برای اجرای زیرساخت‌های صنعتی این منطقه اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/4571.jpg ایجاد,زیرساخت‌ها,برای,بهره‌برداری,از,معادن,بافق,ضروری,است Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، کاظم فرهمند در گفت‌و‌گو با نشریه بشارت‌نو، با تأکیدبر به این ‌که بافق یک شهر معدنی است، گفت: ضرورت دارد که زیرساخت‌های لازم برای بهره‌برداری از این معادن فراهم شود.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، نبود برخی زیرساخت‌ها از قبیل گاز، آب، برق و عدم‌سرمایه‌گذاری کافی را از مشکل‌های اصلی توسعه بخش صنعت و معدن در شهرستان بافق عنوان کرد.

فرهمند تأکید کرد: با حل شدن زیر ساخت‌های توسعه صنایع و معادن قدم بسیار بزرگی در راستای عمران و آبادانی شهرستان بافق برداشته شود.

وی با تأکیدبر ایجاد مشکل‌های زیاد در مسیر ساخت و راه‌اندازی کارخانه فولاد بافق به‌عنوان یکی از طرح‌های هشت‌گانه فولاد کشور، افزود: اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس قول پیگیری علت این رکود و پیگیری حل مشکل‌های آن را داده‌اند.

این نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس هشتم، با بیان این‌ که بافق می‌تواند یکی از قطب‌های مهم فولاد کشور باشد، یاد‌آور شد: مسئولان باید هر چه سریع‌تر برای اجرای زیرساخت‌های صنعتی این منطقه مانند عملیات گازرسانی اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet