هدر اصلی
1390/07/26 11:03:48
سرویس صحن
جعفری:

کمک به بخش کشاورزی کمک به اشتغال کشور است

سخنگوی کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی کشور به عنوان موافق در جریان بررسی طرح استفساریه ماده ۱۶ قانون بودجه تاکید کرد: کمک به بخش کشاورزی کمک به اشتغال و حل مشکل بیکاری در کشور است.
کمک به بخش کشاورزی کمک به اشتغال کشور است سخنگوی کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی کشور به عنوان موافق در جریان بررسی طرح استفساریه ماده 16 قانون بودجه تاکید کرد: کمک به بخش کشاورزی کمک به اشتغال و حل مشکل بیکاری در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/4418.jpg کمک,به,بخش,کشاورزی,کمک,به,اشتغال,کشور,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عیسی جعفری در نشست علنی صبح امروز سه شنبه 26 مهر مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی استفساریه ماده 16 قانون بودجه سال 90 به عنوان موافق گفت: این موضوع مهم نزدیک به هفت ماه مسکوت مانده است و باعث مشکلاتی در بخش کشاورزی شده است.

نماینده بهار و کبودرآهنگ افزود: مسکوت ماندن این طرح سرمایه گذاری در بخش کشاورزی را کند کرده و امنیت غذایی ما را در آینده زیر سوال خواهد برد.

وی با بیان اینکه انتظار داریم نمایندگان رای بالا به این طرح بدهند، گفت: رای شما نمایندگان سبب خواهد شد سرمایه گذاری در بخش کشاورزی افزایش یابد و بخشی از مشکل اشتغال در کشور حل شود.

جعفری تصریح کرد: امروز تامین بخش زیادی از مایحتاج مردم در بخش کشاورزی است و این امر مهم کمک شایانی به امنیت غذایی کشور می کند.

وی با بیان اینکه افزایش مواد غذایی نگرانی‌هایی را در سطح جامعه ایجاد می کند، گفت: با این طرح به افزایش تولید محصولات کشاورزی کمک خواهیم کرد و افزایش تولید دراین بخش تثبیت قیمت ها را به دنبال خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet