خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1386/05/30 14:02:00
سرویس سیاسی

محمود محمدی: قضاوت‌های غیرمسوولانه به زیان نظام است

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به وضعیت پرونده موسویان گفت: برخی قضاوت‌های غیرمسوولانه که برخلاف توصیه‌های مسوولان بالای نظام انجام می‌شود به زیان نظام است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،محمود محمدی در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده موسویان گفت: واقعا جای تاسف دارد که عده‌ای قبل از صدور حکم در این مورد پیش داوری می‌کنند.

وی افزود: یک‌شنبه گذشته این موضوع در کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شد؛ هم‌چنین عملکرد نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات در این زمینه خوب بوده است اما مساله‌ای که مورد اعتراض ما واقع شده این بود که برخی‌ها قبل از صدور حکم پیش داوری می‌کنند.

محمدی با بیان این که یکی از اتهامات کذب وارد شده به موسویان ارائه اطلاعات و اسناد مهم نظام مربوط به پایگاه‌های نظامی ایران در خارج از کشور به سفیر انگلیس است،‌گفت: ما پایگاه نظامی در خارج از ایران نداریم؛ برخی قضاوت‌های غیرمسوولانه که برخلاف توصیه‌های مسوولان بالای نظام انجام می‌شود به آبروی افراد لطمه وارد کرده و به زیان نظام است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که مسوولان امنیتی کشور باید منتظر تشخیص قضایی و اعلام اتهامات از سوی دستگاه قضایی می‌شدند.

او ابراز کرد: هم‌چنین اتهامات اعلام شده علیه موسویان از سوی برخی سایت‌های دولتی نمی‌تواند نشانه تایید این اتهامات باشد و تنها برای دشمنان خوراک تبلیغاتی درست می‌کند.

محمدی تصریح کرد: بدون شک انگیزه‌های سیاسی داخلی در این مساله را نمی‌توان در نظر گرفت.

نماینده مردم آباده در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر مسایل اخیر پیش آمده برای برخی دانشجویان گفت: دانشجویان حرکت‌های خود را در جهت منافع نظام شکل دهند؛ مسوولان هم باید فضا را برای بروز خلاقیت‌های دانشجویان در جهت اصول و منافع نظام فراهم کنند.

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet