ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1390/07/26 11:16:15
سرویس صحن
حیدری دستنایی به عنوان مخالف:

فوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه 90 موضوعیت ندارد

نماینده فارسان در مخالفت با فوریت طرح استفساریه بند ۱۶ قانون بودجه سال ۹۰ گفت: بررسی این طرح در قالب یک فوریت موضوعیت ندارد.
فوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه 90 موضوعیت ندارد نماینده فارسان در مخالفت با فوریت طرح استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 گفت: بررسی این طرح در قالب یک فوریت موضوعیت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/6152.jpg فوریت,استفساریه,بند,16,قانون,بودجه,90,موضوعیت,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نورالله حیدری دستنایی در نشست علنی امروز سه‌شنبه 26 مهر مجلس شورای اسلامی در مخالفت با فوریت طرح استفساریه بند 16 قانون بودجه 90 گفت: متن قانون روشن است و با بررسی آن مشخص می‌شود که ضرورتی برای طرح این استفساریه وجود ندارد.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق قانون بودجه 90 هیات امنای صندوق توسعه به رئیس این صندوق اجازه می‌دهند تا 10 درصد از منابع موجود را برای پرداخت تسهیلات به بخش‌های غیردولتی در اختیار بانک کشاورزی یا صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی اختصاص دهد.

وی ادامه داد: ارائه تسهیلات به صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی به صورت ریالی یا ارزی است و بازپرداخت آن نیز به همان صورت خواهد بود. از این‌رو نیازی به طرح استفساریه در این‌باره نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به نظر می‌رسد سوال استفساریه بند 16 قانون بودجه 90 اشکال دارد بنابراین انتظار می‌رود که فوریت آن رأی نیاورد تا به کمیسیون ارجاع و از لحاظ مباحث کارشناسی پخته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet