خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/07/26 11:18:42
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد:

آموزش و پرورش تعداد زیادی از نیروهای باسابقه خود را اخراج کرد

نماینده رشت در دفاع از دوفوریت طرح اصلاح ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی گفت: آموزش و پرورش با استفاده از وجود برخی اشکالات قانونی تعداد زیادی از نیروهای باسابقه خود را اخراج کرد.
آموزش و پرورش تعداد زیادی از نیروهای باسابقه خود را اخراج کرد نماینده رشت در دفاع از دوفوریت طرح اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی گفت: آموزش و پرورش با استفاده از وجود برخی اشکالات قانونی تعداد زیادی از نیروهای باسابقه خود را اخراج کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/471.jpg آموزش,و,پرورش,تعداد,زیادی,از,نیروهای,باسابقه,خود,را,اخراج,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد در نشست علنی امروز سه‌شنبه 26 مهرماه مجلس شورای اسلامی در دفاع از دوفوریت طرح اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی گفت: این ماده دارای اشکالاتی بود که وزارت آموزش و پرورش از همین ایراد استفاده و تعداد زیادی از معلمان باسابقه را از وزارتخانه اخراج کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال گذشته افزود: این آزمون دارای اشکالاتی بود و بسیاری از کسانی که در وزارتخانه سابقه تدریس طولانی داشتند نتوانستند به خاطر تقسیم‌بندی نامناسب حوزه‌ها، در آزمون استخدامی پذیرش شوند.

وی افزود: امید است با تصویب دوفوریت طرح اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی مشکل معلمان حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet