شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/26 12:06:30
سرویس صحن
شهاب‌الدین صدر در پاسخ به اعتراض نمایندگان:

طرح سوال منطقه‌ای در صحن مطابق قانون است

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اعتراض نمایندگان درخصوص مطرح شدن سوال منطقه‌ای در صحن مجلس گفت: طرح سوال منطقه‌ای در صحن مجلس مطابق آیین‌نامه داخلی قانونی است.
طرح سوال منطقه‌ای در صحن مطابق قانون است نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اعتراض نمایندگان درخصوص مطرح شدن سوال منطقه‌ای در صحن مجلس گفت: طرح سوال منطقه‌ای در صحن مجلس مطابق آیین‌نامه داخلی قانونی است. https://cdn.icana.ir/d/019/10198.jpg طرح,سوال,منطقه‌ای,در,صحن,مطابق,قانون,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب‌الدین صدر در نشست علنی امروز 26 مهر مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اشکال برخی از نمایندگان به مطرح شدن سوال موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان و گرمه از نامجو وزیر نیرو مبنی بر اینکه این سوال منطقه‌ای بود و نباید در صحن علنی مجلس مطرح می‌شد با استناد به بند 4 ماده 193 آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: مطابق این بند در رابطه با سوال منطقه‌ای، کمیسیون موظف است ظرف مدت 10 روز نسبت به ارائه راه‌حل و ارسال گزارش به هیات رئیسه مجلس و رئیس جمهور (توسط رئیس مجلس) اقدام نماید.

نماینده مردم تهران، ری‌، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: هیات رئیسه موظف است مساعی لازم نسبت به حل موضوع سوال منطقه‌ای را به عمل آورد و چنانچه پس از 15 روز از ارجاع نامه کمیسیون، نماینده سؤال‌کننده همچنان موضوع را حل و فصل نشده بداند، از هیأت رئیسه درخواست طرح سؤال منطقه‌ای در جلسه علنی را می‌نماید. هیات رئیسه موظف است در اولین جلسه علنی، سؤال منطقه‌ای را اعلام وصول و فوری به وزیر ابلاغ و به کمیسیون ذی‌ربط ارسال نماید. کمیسیون موظف است ظرف یک هفته گزارش نهایی را به هیأت رئیسه ارائه نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet