شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/07/26 12:22:56
سرویس صحن

مجلس از پاسخ وزیر نیرو قانع نشد

نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر نیرو به نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان قانع نشدند.
مجلس از پاسخ وزیر نیرو قانع نشد نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر نیرو به نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان قانع نشدند. https://cdn.icana.ir/d/019/935.jpg مجلس,از,پاسخ,وزیر,نیرو,قانع,نشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس نمایندگان مردم با 79 رای موافق، 88 رای مخالف و 19 رای ممتنع از پاسخ مجید نامجو وزیر نیرو به سوال موسی الرضا ثروتی قانع نشدند.

بر این اساس گزارش کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی درخصوص سوال منطقه ای آقای موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان از وزیر نیرو به شرح زیر است:

خلاصه سوال:

لزوم اجرای برنامه چهارم توسعه و اصل چهل و هشتم (48) قانون اساسی و مصوبات هیات محترم دولت در سفر استانی و اختصاص سی میلیارد تومان برای جبران تاخیر در اجرای پروژه های آب در شهرستان بجنورد به کجا انجامید؟

نتیجه بررسی:

سوال مذکور در جلسه روز دوشنبه مورخ 1/2/1388 با حضور وزیر نیرو و سوال کننده مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت. مهندس فتاح وزیر وقت نیرو اظهار داشت: مطالعات مرحله اول طرح سد مخزنی قردانلو توسط مهندسین مشاور ذی ربط خاتمه یافته و پس از تصویب این مرحله از مطالعات، مرحله دوم مطالعات آن آغاز خواهد شد. همچنین در اجرای مصوبات دولت در حوزه آب شهرستان بجنورد سیزده مورد اقدام عملی شامل احداث سد، مطالعه و ساماندهی رودخانه و ایستگاه پمپاژ و بند انحرافی صورت پذیرفته نماینده سوال کننده اظهار نمود از پاسخ وزیر قانع نشده است.

قلمرو سوال مذکور منطقه ای تعیین گردید و از نظر این کمیسیون پاسخ وزیر نیرو قانع کننده نبود.

پیشنهاد می شود هیات رئیسه موضوع اجرای مصوبات سفرهای استانی هیات محترم دولت را از طریق ریاست محترم جمهوری پیگیری و نتیجه را به نماینده منعکس نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet