حلول ماه ربیع الاول
1390/07/26 13:08:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن نوروزی:

در فساد بانکی اخیر روسای بانک ها باید پاسخگو باشند

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به پیگیری پرونده فساد بانکی سه هزار میلیارد تومانی در این کمیسیون،گفت:در این پرونده تمامی روسای بانک ها ازجمله جهرمی و خاوری متهم بوده و باید پاسخگو باشند.
در فساد بانکی اخیر روسای بانک ها باید پاسخگو باشند عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به پیگیری پرونده فساد بانکی سه هزار میلیارد تومانی در این کمیسیون،گفت:در این پرونده تمامی روسای بانک ها ازجمله جهرمی و خاوری متهم بوده و باید پاسخگو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/8105.jpg در,فساد,بانکی,اخیر,روسای,بانک,ها,باید,پاسخگو,باشند Icana

 به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسن نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به رسیدگی کمیسیون اصل 90 به پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی، گفت:در جلسه روز چهارشنبه کمیسیون به دلیل ارائه مدارک جدید از سوی اعضاء، گزارش پرونده فساد بانکی جمع بندی نشده و جمع بندی نهایی در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون صورت گرفته و این گزارش تقدیم هیئت رئیسه می شود.

وی با اشاره به ضعف در سیستم بانکی و وزارت اقتصاد،به باشگاه خبرنگاران افزود:پرونده های زیادی از کشاکش LC ها در بانک ها مطرح شده که بسیاری از پرونده ها در کنار پرونده فساد بانکی 3 هزار میلیاردی درحال بررسی است.

این عضو کمیسیون اصل 90،خاطرنشان کرد:روسای بانک ها از جمله جهرمی و خاوری در این فساد بانکی متهم هستند و باید پاسخگو باشند؛چرا که گشایش این میزان LC بدون اطلاع روسای بانک ها امکان پذیر نیست.

وی افزود:مسئولینی که با متخلفین همکاری داشته و یا طی نامه ای سبب هموارشدن مسیر برای این افراد شده اند، متهم بوده و درکمیسیون اصل 90 به جد به این تخلفات رسیدگی می شود

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet