ایام محرم 1398
1390/07/26 14:42:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید عماد حسینی خبرداد:

تلاش نمایندگان برای استیضاح وزیر نیرو

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:مشکلات موجود در زمینه هدفمندی یارانه ها،برق و سدسازی از دلایل اصلی این استیضاح است.
تلاش نمایندگان برای استیضاح وزیر نیرو سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:مشکلات موجود در زمینه هدفمندی یارانه ها،برق و سدسازی از دلایل اصلی این استیضاح است. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg تلاش,نمایندگان,برای,استیضاح,وزیر,نیرو Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده قروه و سخنگوی کمیسیون انرژی از تلاش نمایندگان برای استیضاح وزیر نیرو خبر داد.

سیدعماد حسنی  با اعلام این خبر به ایلنا افزود:درجلسه امروز مجلس تعدادی از نمایندگان استیضاح وزیر نیرو در مجلس را طراحی کردند و به جمع آوری امضا در این زمینه پرداختند.

سخنگوی کمیسیون انرژی درخصوص علت این استیضاح گفت:این مسئله دلایلی مختلفی دارد ازجمله اینکه مصوابت سفرهای استانی و همچنین بسیاری از توصیه های مقام معظم رهبری در سفر به مناطق مختلف هنوز اجرایی نشده است و از طرفی سو مدیریت در وزارت نیرو هم بر این امر صحه گذاشته است.

عماد حسینی تاکید کرد:متاسفانه مشکلات موجود در زمینه هدفمندی یارانه ها، برق و سد سازی هم یکی از دلایل اصلی این استیضاح است و ازطرفی بدنه وزارت نیرو با وزیر نیرو همخوانی ندارد و ایشان پاسخگوی بدنه نیرویی خود در این وزارتخانه است.

گفتنی است؛موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد نیز درجریان سوال خود از وزیر نیرو ازجمع آوری 50 امضا برای استیضاح این وزیر خبرداده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet