خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/07/26 14:53:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری:

تصمیمات بهمنی باعث آشفتگی در بازار پولی و ارزی کشور شده است

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با انتقاد از عملکرد رییس کل بانک مرکزی،گفت:عدم صلاحیت مدیران این بانک،اطمینان را از ارائه آمار و ارقام اعلام شده از سوی این نهاد بزرگ پولی سلب کرده است.
تصمیمات بهمنی باعث آشفتگی در بازار پولی و ارزی کشور شده است عضو فراکسیون اقلیت مجلس با انتقاد از عملکرد رییس کل بانک مرکزی،گفت:عدم صلاحیت مدیران این بانک،اطمینان را از ارائه آمار و ارقام اعلام شده از سوی این نهاد بزرگ پولی سلب کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/5710.jpg تصمیمات,بهمنی,باعث,آشفتگی,در,بازار,پولی,و,ارزی,کشور,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عضو فراکسیون اقلیت مجلس با انتقاد ازعملکرد رییس کل بانک مرکزی وی را فاقد صلاحیت مدیریت بر این بانک دانست‌ و گفت:عدم صلاحیت مدیران این بانک،اطمینان را از ارائه آمار و ارقام اعلام شده از سوی این نهاد بزرگ پولی سلب کرده است.

داریوش قنبری،نماینده مردم ایلام در خصوص اعلام نرخ تورم و تصمیمات بانک مرکزی به ایلنا گفت:رییس کل بانک مرکزی و مسئولان زیرمجموعه وی قطعا صلاحیت این نهاد بزرگ پولی را ندارند و تمامی تصمیاتی که تا کنون اخذ کرده‌اند باعث آشفتگی در بازار پولی و مالی و ارزی کشور شده است.

به گفته وی؛وقتی رییس کل بانک مرکزی از وجود اختلاس به این بزرگی درسیستم بانکی اطلاعی نداشته و نتوانسته است درمراحل قبلی از انجام آن جلوگیری کند،قطعا صلاحیت اداره امور بانک مرکزی را ندارد.

قنبری ادامه داد:بهمنی‌‌‌ همان فردی است که چندی پیش اعلام کرد نرخ سکه را در بازار کنترل کرده و هرآن که بخواهد همه چیز را کنترل می‌کند و در رابطه با نرخ ارز نیز همین ادعا را داشت؛اما با کمال تأسف تمامی گفته او در اجرا نادرست بوده و همچنان تداوم روند نابسامانی در این گونه بازار‌ها وجود دارد.
وی تأکید کرد:تا زمانی که مسئولین فعلی بانک مرکزی اداره امور این نهاد بزرگ پولی را برعهده دارند، دیگر نمی‌توان به ارائه آمار و ارقام آن اطمینان داشت.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet