ایام محرم 1398
1390/07/26 15:24:02
سرویس سیاسی

ادامه فشار اوباما بر کنگره برای تصویب بسته اشتغال‌زایی

رئیس‌جمهور آمریکا از کنگره این کشور خواست بخش‌های مختلف بسته اشتغال‌زایی را به طور جداگانه و در کمترین زمان ممکن تصویب کند.
ادامه فشار اوباما بر کنگره برای تصویب بسته اشتغال‌زایی رئیس‌جمهور آمریکا از کنگره این کشور خواست بخش‌های مختلف بسته اشتغال‌زایی را به طور جداگانه و در کمترین زمان ممکن تصویب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/6113.jpg ادامه,فشار,اوباما,بر,کنگره,برای,تصویب,بسته,اشتغال‌زایی Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه لس آنجلس تایمز آمریکا، "باراک اوباما" رئیس‌جمهور آمریکا که در ایالت "کارولینا" به سر می برد روز گذشته (دوشنبه) در سخنانی پس از رد بسته اشتغال‌زایی از سوی اعضای مجلس سنا خواستار تصویب بخش‌های از آن به صورت جداگانه شد.
اعضای مجل سنای آمریکا هفته گذشته بسته اشتغال‌زایی کاخ سفید به ارزش 447 میلیارد دلار را رد  کردند و آن را برای اقتصاد بحران‌زده این کشور پرهزینه خواندند.
این طرح در حالی با ۵۰ رای موافق رد شد که باید حداقل ۶۰ رای موافق را به خود اختصاص می‌‎داد.
مجلس سنای آمریکا ۱۰۰ سناتور دارد.
اوباما که در هنگام رای‌گیری در ایالت فلوریدای آمریکا حضور داشت رای مخالف به این طرح را عدم پایان تلاش‌ها برای اجرای سیاست‌های اقتصادی خود خواند و با صدور بیانیه‌ای جمهوری‌خواهان را به بن‌بست کشاندن این طرح متهم کرد و افزود: با "هری رید" رئیس مجلس سنای آمریکا گفت‌وگو خواهم کرد تا بخش‌های مختلف این طرح به طور جداگانه به رای گذاشته شوند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet