هدر موبایل
1390/07/26 17:23:42
سرویس سیاسی
در جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی صورت گرفت

بررسی و اصلاح دو ماده از طرح قانون نظام وظیفه

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از بررسی و اصلاح دو ماده از طرح اعاده شده از شورای نگهبان در مورد اصلاح قانون نظام وظیفه در جلسه عصر امروز کمیسیون خبر داد.
بررسی و اصلاح دو ماده از طرح قانون نظام وظیفه نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از بررسی و اصلاح دو ماده از طرح اعاده شده از شورای نگهبان در مورد اصلاح قانون نظام وظیفه در جلسه عصر امروز کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg بررسی,و,اصلاح,دو,ماده,از,طرح,قانون,نظام,وظیفه Icana

حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با نشست عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون به اصلاح قانون نظام وظیفه که از سوی شورای نگهبان مورد مخالفت قرار گرفته بود پرداخت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: براساس اصلاحیه امروز کمیسیون، دو ماده از طرح مربوط به قانون نظام وظیفه بررسی و اصلاح شد.

وی با بیان اینکه این موارد در مورد قوانین مربوط به دو و سه فرزندی بودن، اضافه کرد: ظاهرا مصوبه قبلی در این قانون مورد تایید ستاد کل قرار نگرفته بود و ما برای تامین نظر شورای نگهبان این قانون را به حالت اولیه آن برگرداندیم.

ابراهیمی همچنین ارائه گزارش سفرهای خارجی اخیر برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی را دیگر موضوع مورد بررسی در جلسه عصر امروز اعلام کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet