هدر موبایل
1390/07/27 15:59:41
سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس؛

مقامات عربستان با طناب آمریکا به داخل چاه نروند

علاء­الدین بروجردی گفت: مقامات عربستان اشتباه می کنند که در زمین آمریکا بازی می کند زیرا طرح آمریکایی­ها طرحی سیاسی، برنامه ریزی شده و غیر واقعی است.
مقامات عربستان با طناب آمریکا به داخل چاه نروند علاء­الدین بروجردی گفت: مقامات عربستان اشتباه می کنند که در زمین آمریکا بازی می کند زیرا طرح آمریکایی­ها طرحی سیاسی، برنامه ریزی شده و غیر واقعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/6595.jpg مقامات,عربستان,با,طناب,آمریکا,به,داخل,چاه,نروند Icana

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این­که توطئه اخیر آمریکا علیه ایران با هدف فریب افکار عمومی است افزود: مقامات عربستان باید متوجه باشند که با طناب آمریکا به داخل چاه نروند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، اقدام مقامات عربستان در طرح شکایت علیه ایران را فاقد ارزش خواند و ادامه داد: مقامات عربستان اشتباه می کنند که در زمین آمریکا بازی می کند زیرا طرح آمریکایی­ها طرحی سیاسی، برنامه ریزی شده و غیر واقعی است.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تاکید بر این که دست داشتن ایران در طراحی ترور سفیر عربستان دروغی بزرگ از سوی آمریکاست خاطرنشان کرد: به دنبال نارضایتی گسترده و شدید ملت آمریکا مقامات این کشور در صدد بر آمدند تا با طراحی موضوعی که برای مردم از جاذبه برخوردار باشد افکار مردم را از این موضوع به سمت دیگری جهت دهی کنند.

هفته پیش آمریکا مدعی شد که چندی پیش طرحی را خنثی کرده در آن دو ایرانی قرار بوده، عادل جبیر سفیر عربستان سعودی در واشنگتن را ترور کنند. در همین باره منابع خبری اعلام کردند که نامه عربستان سعودی درباره ادعای آمریکا علیه ایران که تحویل دبیرکل سازمان ملل شده بود، رسما به شورای امنیت تسلیم شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet