هدر موبایل
1390/07/26 16:54:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدجلال یحیی‌زاده:

مردم ما از مسوولین و نمایندگان بسیار جلو‌تر هستند

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس گفت:مردم ما در مجموع از مسوولین و نمایندگان بسیار جلو‌تر هستند و همه ظرایف و نکات را در نظر می‌گیرند و نهایتا به رای خواهند رسید.
مردم ما از مسوولین و نمایندگان بسیار جلو‌تر هستند نماینده مردم تفت و میبد درمجلس گفت:مردم ما در مجموع از مسوولین و نمایندگان بسیار جلو‌تر هستند و همه ظرایف و نکات را در نظر می‌گیرند و نهایتا به رای خواهند رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/4803.jpg مردم,ما,از,مسوولین,و,نمایندگان,بسیار,جلو‌تر,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی درباره آرایش سیاسی رقابت‌های انتخاباتی آینده مجلس،گفت:معتقدم در این دوره هم مثل دوره‌های قبل علاوه بر اینکه رقابت درون اصولگرایان شکل می‌گیرد بین این طیف و اصلاح طلبان نیز رقابت خواهد بود.

سید جلال یحیی‌زاده در توضیح رقابت درون گروهی اصولگرایان،به ایلنا افزود:احتمال می‌دهم که اصول گرایان دو لیست داشته باشند، یک گروه که خواستار حضور در گروه ۸+۷ هستند و دیگر گروهی که قصد حضور در این اتحاد را ندارند و فکر می‌کنم این موضوع قطعی باشد کما اینکه مستقل ‌ها هم چند گروه هستند یعنی مستقل‌های واقعی و مستقل‌هایی که گرایش به طیف ‌ها دارند.

یحیی‌زاده در تشریح فضای مجلس آینده گفت: نمی‌شود تشخیص داد، باید بدانیم فضای سیاسی کشور تا آن زمان چه خواهد بود.

وی افزود: مردم ما در مجموع از مسوولین و نمایندگان بسیار جلو‌تر هستند و فهم و بصیرتشان بیش از مسئولین است و همه ظرایف و لطایف و نکات را در نظر می‌گیرند و نهایتا به رای خواهند رسید.

این نماینده مجلس تاکید کرد: چند ماه باقی مانده، شبهای قدرمجلس نهم است. یعنی تعیین تکلیف و تقدیرات مجلس نهم درهمین چند ماه صورت می‌گیرد که خیلی‌هایش به دست پارلمان و نمایندگان مجلس هشتم است و بخشی هم ممکن است به صورت غیر ارادی و خارج از اراده مجلس و نمایندگانی که می‌خواهند در صحنه حاضر شوند صورت بگیرد خیلی چیز‌ها دست به دست هم می‌دهد تا نتیجه رقم بخورد.

وی با اشاره به اینکه معتقدم پرونده جریان انحرافی در انتخابات مجلس آینده بسته خواهد شد، افزود: به این معنا که تمام تلاشهای جریان انحرافی برای نتیجه گیری در انتخابات است و به نظر من مردم در روز ۱۲ اسفند جواب قاطع و کوبنده‌ای به جریان انحرافی خواهند داد هرچند تعدادی از گروه جریان انحرافی به مجلس راه پیدا خواهندکرد.

یحیی‌زاده درباره چگونگی ورود آن‌ها به مجلس گفت:‌ این گروه با شعارهای بزک شده عمل می‌کنند حتی رادیکال‌تر از اصولگرا‌ها.

وی با اشاره به اینکه خیلی قبول ندارم که جبهه پایداری بتواند در انتخابات وزنه‌ای داشته‌ باشد، اما بی‌توجهی نتیجه‌اش این می‌شود که جبهه پایداری وزنه غالب انتخابات شود، گفت: فکر می‌کنم که آیت الله مهدوی کنی عزم کامل دارندکه بیشتر از این وقت تلف نشود و به همین دلیل منتظر جبهه پایداری نخواهند بود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet