هدر موبایل
1390/07/26 17:32:12
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون عمران؛

طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی – تأسیساتی بررسی شد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی - تأسیساتی از سوی شهرداری‌ها را بررسی کردند، گفت: در نشست امروز عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی شد.
طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی – تأسیساتی بررسی شد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی - تأسیساتی از سوی شهرداری‌ها را بررسی کردند، گفت: در نشست امروز عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10654.jpg طرح,حق‌الارض,از,شرکت‌های,خدماتی,–,تأسیساتی,بررسی,شد Icana

نصرالله کمالیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که در نشست امروز –سه‌شنبه 26 مهر ماه- کمیسیون عمران مجلس طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی - تأسیساتی از سوی شهرداری‌ها بررسی شد، تصریح کرد: در این نشست کارشناسانی از وزارت کشور و برخی شرکت‌های خصوصی حضور داشتند.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اهمیت بالای موضوع گرفتن حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی – تأسیساتی، مقرر شد که اعضای کمیسیون عمران در نشست‌های آینده نیز طرح حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی - تأسیساتی از سوی شهرداری‌ها را بررسی کنند.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون عمران مجلس در نشست عصر امروز خود عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور را با حضور "احمد صادقی" معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی کردند.

 

وزیر نیرو به سئوال نمایندگان پاسخ داد

این عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم تآکید کرد: در نشست امروز این کمیسیون "مجید نامجو" وزیر نیرو به سئوال تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس پاسخ داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet