ایام محرم 1398
1390/07/26 17:32:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسی قربانی خبرداد:

حضور رئیس سازمان زندانها در جلسه کمیسیون قضایی

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:رئیس سازمان زندانها با حضور در جلسه کمیسیون قضایی درباره فعالیتهای فرهنگی این سازمان و همچنین مشکلات و کمبودهای آن،گزارشی ارائه داد.
حضور رئیس سازمان زندانها در جلسه کمیسیون قضایی نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:رئیس سازمان زندانها با حضور در جلسه کمیسیون قضایی درباره فعالیتهای فرهنگی این سازمان و همچنین مشکلات و کمبودهای آن،گزارشی ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/54.jpg حضور,رئیس,سازمان,زندانها,در,جلسه,کمیسیون,قضایی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موسی قربانی نماینده مردم قائنات درخانه ملت به  باشگاه خبرنگاران گفت:کمیسیون حقوقی و قضایی درجلسه امروز (سه شنبه) خود مواد باقی مانده از لایحه ممنوعیت تأمین مالی گروههای تروریستی را به تصویب رساند که براساس آن پولشویی و کلیه اقداماتی که منجر به کمک به اشخاص و تشکلهای تروریستی می شود،ممنوع است.

لازم به ذکر است که کمک به احزاب، تشکلها و جنبشهای آزادیخواه از این قاعده مستثنی هستند.

وی در ادامه افزود:درجلسه امروز رئیس سازمان زندانها با حضور درجلسه کمیسیون به ارائه گزارشی در خصوص فعالیتهای فرهنگی این سازمان و همچنین مشکلات و کمبودهایی که سازمان مذکور با آن مواجه است، پرداخت.

قربانی بیان داشت:محدودیت فضای زندانها و نیروی انسانی در زندانها و همچنین کاستی ها در بخشهای مختلف از جمله مواردی بود که رئیس سازمان زندانها به آن اشاره کرد

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet