هدر اصلی
1390/07/26 17:38:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

وزیر کشور به دلیل حضور در کرمانشاه درجلسه کمیسیون حاضر نشد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:طبق برنامه قبلی قرار بود وزیر کشور با حضور در کمیسیون به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد که به دلیل حضور در کرمانشاه وی در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشد.
وزیر کشور به دلیل حضور در کرمانشاه درجلسه کمیسیون حاضر نشد نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:طبق برنامه قبلی قرار بود وزیر کشور با حضور در کمیسیون به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد که به دلیل حضور در کرمانشاه وی در جلسه امروز کمیسیون حاضر نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg وزیر,کشور,به,دلیل,حضور,در,کرمانشاه,درجلسه,کمیسیون,حاضر,نشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی به باشگاه خبرنگاران گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جلسه امروز خود آخرین اخبار مربوط به تحولات منطقه و توطئه‌های اخیر آمریکاعلیه جمهوری اسلامی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

وی در ادامه افزود:براساس برنامه قبلی بنا براین بود تا وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان در جلسه کمیسیون حاضر شود که به دلیل حضور وی در کرمانشاه، این امر به جلسه دیگری موکول شد.

کوثری بیان داشت: در ادامه اعضای کمیسیون با حضور نماینده شورای نگهبان ایرادات وارده شورای نگهبان به قانون نظام وظیفه عمومی را مورد بررسی قرار داده و به اصلاحات پیشنهادی آن شورا رأی مثبت دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet