هدر اصلی
1390/07/26 17:46:01
سرویس فرهنگی
به مناسبت روز تربیت بدنی :

جمعی از ورزشکاران نمونه در مجلس تقدیر شدند

مراسم تجلیل جمعی از ورزشکاران نمونه و کارکنان اداره تربیت بدنی مجلس با حضور برخی از نمایندگان ،مدیران و کارکنان مجلس در مجموعه تربیت مدرس برگزار شد.
جمعی از ورزشکاران نمونه در مجلس تقدیر شدند مراسم تجلیل جمعی از ورزشکاران نمونه و کارکنان اداره تربیت بدنی مجلس با حضور برخی از نمایندگان ،مدیران و کارکنان مجلس در مجموعه تربیت مدرس برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2586.jpg جمعی,از,ورزشکاران,نمونه,در,مجلس,تقدیر,شدند Icana

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت مراسم تجلیل از جمعی ورزشکاران نمونه و کارکنان اداره تربیت بدنی مجلس با حضور برخی از نمایندگان ،مدیران و کارکنان مجلس در مجموعه تربیت مدرس برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت 26 مهر روز تربیت بدنی برگزار شد محمد رضا تابش نایب رییس فراکسیون ورزش بر لزوم همراهی سلامت روح و جسم تاکید کرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس به مناسبت روز ورزش و تربیت‌بدنی با تاکید بر لزوم بازنگری در سیاست‌های ورزشی کشور برای رفع مغایرت‌های آن با قوانین گفته بود: روند خصوصی شدن باشگاه‌ها، سیاست حمایت از دانش آموختگان مراکز آموزش عالی در عرصه ورزش و ضرورت دوری سیاستمداران از عرصه مدیریت ورزش با توجه به تجربه‌های تلخ و ناکامی‌های این حضور نیازمند بازنگری است./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet