هدر موبایل
1390/07/26 18:28:24
سرویس اقتصادی
در نشست امروز کمیسیون کشاورزی

نماینده ایلام از پاسخ وزیر جهاد کشاورزی قانع نشد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که دستور کار امروز این کمیسیون طرح سؤال نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی بود، گفت: در این نشست نماینده مردم ایلام از پاسخ صادق خلیلیان قانع نشد.
نماینده ایلام از پاسخ وزیر جهاد کشاورزی قانع نشد سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که دستور کار امروز این کمیسیون طرح سؤال نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی بود، گفت: در این نشست نماینده مردم ایلام از پاسخ صادق خلیلیان قانع نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/10789.jpg نماینده,ایلام,از,پاسخ,وزیر,جهاد,کشاورزی,قانع,نشد Icana

عیسی جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نتایج نشست امروز ( 26 مهر) کمیسیون کشاورزی گفت: در این نشست که با حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاونان و مدیران وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد تمام نمایندگان سؤال کننده به غیر از نماینده ایلام و ایوان از پاسخ‌های وزیر قانع شدند و درباره سؤال تعدادی از نمایندگان نیز مقرر شد نشست‌هایی در 2 هفته آینده برگزار شده و جمع‌بندی‌های لازم انجام شود.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: سؤال داریوش قنبری درباره علت‌های عدم سرمایه‌گذاری و عدم اجرای یک پروژه در حوزه آب و خاک در استان ایلام بود.

جعفری درباره سایر سؤال‌های مطرح شده از وزیر جهاد کشاورزی گفت: بی‌توجهی وزارت جهاد کشاورزی به حفاظت از منابع طبیعی محدوده داخلی شهرها که زمینه سندسازی جعلی و زمین‌خواری را به وجود آورده نیز از جمله سؤال‌های مطرح شده بود.

وی عدم سرمایه‌گذاری در بخش شیلات را دیگر سؤال نمایندگان از صادق خلیلیان عنوان و تصریح کرد: سؤال نمایندگان این بود که به چه علت در زمینه ماهیانی که هم اکنون وارد کشور می‌شوند در استان‌های جنوبی سرمایه‌گذاری لازم برای پرورش انجام نمی‌شود.

جعفری ادامه داد: علت واردات بی‌رویه شکر و زیان نولیدکنندگان دیگر سؤال نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی بود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: علت عدم انجام خرید تضمینی دانه‌های روغنی و باقی ماندن محصول روی دست کشاورزان دیگر سؤال مطرح شده از صادق خلیلیان بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet