خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/07/26 17:46:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی خبرداد:

اتمام تحقیق و تفحص از مناطق آزاد

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اتمام تحقیق و تفحص از مناطق آزاد گفت: گزارش این تحقیق و تفحص به زودی پس از بررسی در کمیسیون به هیئت رئیسه ارجاع داده می شود.
اتمام تحقیق و تفحص از مناطق آزاد دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اتمام تحقیق و تفحص از مناطق آزاد گفت: گزارش این تحقیق و تفحص به زودی پس از بررسی در کمیسیون به هیئت رئیسه ارجاع داده می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg اتمام,تحقیق,و,تفحص,از,مناطق,آزاد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان درمجلس شورای اسلامی گفت:گزارش کمیته تحقیق و تفحص از بانک ها به اتمام رسیده و در نوبت بررسی کمیسیون قرار گرفته، این در حالی است که گزارش کمیته تحقیق و تفحص از مناطق آزاد رو به اتمام است.

دبیرکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اظهار نارضایتی از روند تحقیق و تفحص از بانک ها به باشگاه خبرنگاران اظهار داشت:دراین گزارش به اکثریت تخلفات بانکی رسیدگی شده و این تخلفات در این گزارش آورده شده با این حال گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص از بانک ها کامل نیست؛چراکه مسئولان در این زمینه همکاری لازم را با اعضای این تحقیق و تفحص نداشته اند. 

موسوی لارگانی با اشاره به اتمام تحقیق و تفحص ازمناطق آزاد گفت:گزارش این تحقیق و تفحص طی دو هفته آتی و بعد از بررسی در کمیسیون به هیئت رئیسه ارجاع می شود.

وی افزود:این دو گزارش طی دو هفته آتی بعد از بررسی در کمیسیون و اعمال نظرات نمایندگان به هیئت رئیسه ارسال می شود.

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet