هدر موبایل
1390/07/26 18:52:36
سرویس سیاسی
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/25

دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس مجلس کویت

در ادامه دیدارهای علی لاریجانی در حاشیه اجلاس بین‌المجالس جهانی٬رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان امروز عصر با رئیس پارلمان کویت دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس مجلس کویت در ادامه دیدارهای علی لاریجانی در حاشیه اجلاس بین‌المجالس جهانی٬رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان امروز عصر با رئیس پارلمان کویت دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/11874.jpg دیدار,رئیس,مجلس,شورای,اسلامی,,با,رئیس,مجلس,کویت Icana

 به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به سوئیس ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به منظور شرکت در مجمع بین‌المجالس جهانی در برن سوئیس حضور دارد، در ادامه دیدارهای دوجانبه خود در حاشیه برگزاری سومین روز این اجلاس با جاسم الخرافی رئیس پارلمان کویت دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار علی لاریجانی ضمن تاکید بر ضرورت گسترش روابط دوجانبه گفت: پارلمان‌های ایران و کویت با هم ارتباط ارتباطات نزدیک دارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید نگاه همکاری میان این دو کشور ادامه داشته باشد.

رئیس پارلمان کویت نیز در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با رئیس مجلس ایران گفت: کشور ایران از کشورهای دوست و نزدیک ما محسوب می‌شود و ما به ادامه رابطه و همکاری میان دو کشور تاکید داریم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet