شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/07/27 04:13:00
سرویس سیاسی
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/1

رییس مجلس بامداد چهارشنبه عازم قرقیزستان شد

هیئت پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی بامداد چهارشنبه تهران را به مقصد بیشکک ترک کرد.
رییس مجلس بامداد چهارشنبه عازم قرقیزستان شد هیئت پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی بامداد چهارشنبه تهران را به مقصد بیشکک ترک کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8158.jpg رییس,مجلس,بامداد,چهارشنبه,عازم,قرقیزستان,شد Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت، هیئت پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی بامداد چهارشنبه -27 مهر ماه - تهران را به مقصد بیشکک پایتخت قرقیزستان ترک کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی که به دعوت "احمد بیگ گلدی بی کف" رئیس مجلس قرقیزستان به بیشکک سفر می‌کند، در مدت زمان حضور خود در این شهر با رئیس مجلس و برخی از مقامات بلندپایه، رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

بر اساس این گزارش رئیس قوه مقننه پس از دیدار با مقامات پارلمانی قرقیزستان، بیشکک را به مقصد دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک می‌کند.

هیئت پارلمانی ایران که به دعوت "شکورجان ظهورف" رئیس مجلس تاجیکستان به این کشور سفر می‌کنند در زمان حضور در دوشنبه با رئیس مجلس، مقامات پارلمانی و رئیس جمهوری تاجیکستان دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

توسعه روابط پارلمانی، تلاش برای ایجاد فرصت‌های جدید برای همکاری‌های دو جانبه و طرح موضوع‌هایی همچون مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر از جمله اهداف سفر هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به قرقیزستان و تاجیکستان است.

در اسفند ماه سال 1385 هیئتی پارلمانی از جمهوری قرقیزستان به ریاست "احمد بیگ گلدی بی کف" رئیس مجلس این کشور در سفری به ایران با مقامات پارلمانی کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

همچنین یک هیئت پارلمانی تاجیکستان به ریاست "شکورجان ظهورف" رئیس مجلس تاجیکستان نیز آذر ماه سال گذشته به ایران سفر کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet