خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/27 09:31:09
سرویس صحن
نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد:

تصمیم گیری درباره سوال از رئیس جمهور ؛ هفته آینده

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه برخی نمایندگان امضای خود را از طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفتند، گفت: هیأت رئیسه دربار این طرح سوال هفته آینده تصمیم گیری می‌کند.
تصمیم گیری درباره سوال از رئیس جمهور ؛ هفته آینده نایب رئیس مجلس با بیان اینکه برخی نمایندگان امضای خود را از طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفتند، گفت: هیأت رئیسه دربار این طرح سوال هفته آینده تصمیم گیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/9440.jpg تصمیم,گیری,درباره,سوال,از,رئیس,جمهور,؛,هفته,آینده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز- چهارشنبه۲۷ مهرماه- مجلس شورای اسلامی در اخطاری به استناد اصل ۸۸ قانون اساسی، گفت: مدتی پیش طرح سوال از رئیس جمهور به امضای ۱۰۰ نفر از نمایندگان رسید اما تکلیف آن روشن نشد.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هیأت رئیسه بیان می‌کند که امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور دیگر نصاب ندارد اما طراحان بر اقدام خود اصرار می‌روزند به این مساله رسیدگی شود.
وی معطل گذاشتن طرح سوال از رئیس جمهور خلاف قانون اساسی است، افزود: اگر این طرح از نصاب امضا برخوردار است، هیأت رئیسه آن را در دستورکار نشست علنی قرار دهد تا رئیس دولت به مجلس بیاید و درباره محورهای سئوال پاسخ دهد.
محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده خمینی شهر گفت: تعدادی از نمایندگان زمان دورکاری و خانه نشینی رئیس جمهور طرح سوال از ایشان را امضا کردند اما وقتی محمود احمدی‌نژاد به محل کار خود برگشت، آن‌ها اعلام کردند که دیگر بر طرح سئوال اصرار ندارند.
نماینده تهران، ‌ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هفته آینده هیأت رئیسه به طرح سوال از رئیس جمهور رسیدگی می‌کند و اگر امضاهای این طرح نصاب داشت درباره آن تصمیم گیری می‌کند.
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet