ایام محرم 1398
1390/07/27 09:33:17
سرویس صحن
کواکبیان:

اسامی انصراف‌دهندگان سوال از رییس جمهور را اعلام کنید

کواکبیان با بیان اینکه تعداد نمایندگان در طرح سوال از رییس جمهور دارای حد نصاب قانونی است، تاخیر در اجرای آن را تعلل هیت رئیسه عنوان کرد.
اسامی انصراف‌دهندگان سوال از رییس جمهور را اعلام کنید کواکبیان با بیان اینکه تعداد نمایندگان در طرح سوال از رییس جمهور دارای حد نصاب قانونی است، تاخیر در اجرای آن را تعلل هیت رئیسه عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1847.jpg اسامی,انصراف‌دهندگان,سوال,از,رییس,جمهور,را,اعلام,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز، چهار شنبه 27مهر، مجلس شورای اسلامی مصطفی کواکبیان در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 70 گفت: اگر شما معتقد هستید که عده‌ای از نمایندگان امضای خود را در طرح سوال از رییس جمهور پس گرفته‌اند، لطفا همین امروز اسامی‌شان را مشخص کنید.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر از 100 نفر امضا کننده سوال از رییس جمهور ، 15 نفر هم امضای خود را پس گرفته باشند، تعداد به 85 نفر می‌رسد که حتی دراین حالت نیز از 74 امضا در حد نصاب قانونی بیشتر است.

وی اظهار کرد: من معتقد هستم این تاخیر، ‌تعلل هیئت رئیسه است و نمایندگان بارها تذکر داده‌اند که این مساله یا باید به جریان بیافتد یا اسامی انصراف دهندگان را اعلام کنید.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet