شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/27 10:27:50
سرویس اجتماعی
رضایی‌میرقائد:

تنها راه حل کاهش هزینه‌های درمانی، استفاده از منابع عمومی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تنها راه حل کاهش هزینه‌های درمانی جبران این هزینه‌ها با استفاده از منابع عمومی عنوان کرد و مهم‌ترین اولویت کمیسیون متبوعش را تحقق سه هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی به حوزه درمان کشور برشمرد.
تنها راه حل کاهش هزینه‌های درمانی، استفاده از منابع عمومی است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تنها راه حل کاهش هزینه‌های درمانی جبران این هزینه‌ها با استفاده از منابع عمومی عنوان کرد و مهم‌ترین اولویت کمیسیون متبوعش را تحقق سه هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی به حوزه درمان کشور برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1494.jpg تنها,راه,حل,کاهش,هزینه‌های,درمانی،,استفاده,از,منابع,عمومی,است Icana

امیدوار رضایی‌میرقائد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش هزینه‌های درمان در کشور، اظهار کرد: تنها راه حل کاهش هزینه‌های درمانی جبران این هزینه‌ها با استفاده از منابع عمومی است.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی،‌ افزود: در واقع سهم سلامت از وجوه کشور باید زیاد شود در این صورت سهم مردم نیز از هزینه‌های درمان کاهش می‌یابد.

این عضو هیئت رییسه مجلس، گفت: اختصاص سه هزار میلیارد تومان از مازاد درآمد نفتی یکی از کارهای مجلس هشتم در این رابطه بود که دولت باید این رقم را برای چند منظور به بخش درمان اختصاص دهد.

وی با اشاره به بحث تمام وقتی پزشکان ادامه داد: ما باید در مناطق محروم پایداری پزشکان را افزایش دهیم که طبیعتا این در صورتی امکان‌پذیر است که درآمد آنها افزایش یابد.

 به گفته این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، عدالت در سلامت و تمام چالش‌هاش موجود در این بخش در دل این سه هزار میلیارد دیده شده است و تمام تلاش و اولویت کمیسیون بهداشت تحقق این امر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet