خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/27 11:55:12
سرویس فرهنگی
وزیر امور اقتصادی:

وزارت اطلاعات گزارش مکتوبی درباره خاوری به من نداده‌است

وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اظهار بی اطلاعی از دوتابعیتی بودن محمدرضا خاوری، گفت: وزارت اطلاعات گزارش مکتوبی درباره خاوری به من نداده است.
وزارت اطلاعات گزارش مکتوبی درباره خاوری به من نداده‌است وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اظهار بی اطلاعی از دوتابعیتی بودن محمدرضا خاوری، گفت: وزارت اطلاعات گزارش مکتوبی درباره خاوری به من نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7512.jpg وزارت,اطلاعات,گزارش,مکتوبی,درباره,خاوری,به,من,نداده‌است Icana

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت وزیر امور اقتصادی و دارایی از دوتابعیتی بودن محمدرضا خاوری، رئیس مستعفی بانک ملی درزمان انتصاب وی ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: هرچقدر شما از این مساله اطلاع داشتید، من هم در جریان بودم!

شمس‌الدین حسینی درباره افزود: برخی از مطالب عیان نیستند تا ما بخواهیم از آنها مطلع باشیم. من چگونه باید از این موضوع مطلع می‌بودم.

وی درباره عدم تایید خاوری از سوی وزارت اطلاعات و اعلام این موضوع به دولت گفت: نامه‌ای و مکتوبی در این مورد به من نوشته نشده است.

پس از طرح مساله اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی و خروج محمودرضا خاوری، رئیس مستعفی بانک ملی از کشور اعلام شد وی دارای تابعیت دوگانه بوده و وزارت اطلاعات نیز این موضوع را به دولت گزارش کرده بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet