هدر موبایل
1390/07/27 10:21:42
سرویس سیاسی
گام نهایی برای دریافت بسته نجات مالی بین‌المللی؛

پارلمان یونان ریاضت اقتصادی را به رای می‌گذارد

پارلمان یونان فردا -پنجشنبه- در میان اعتصاب سراسری اتحادیه‌های بخش خصوصی جلسه رای‌گیری لایحه ریاضت اقتصادی را برگزار خواهد کرد.
پارلمان یونان ریاضت اقتصادی را به رای می‌گذارد پارلمان یونان فردا -پنجشنبه- در میان اعتصاب سراسری اتحادیه‌های بخش خصوصی جلسه رای‌گیری لایحه ریاضت اقتصادی را برگزار خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8749.jpg پارلمان,یونان,ریاضت,اقتصادی,را,به,رای,می‌گذارد Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال، مقام‌های پارلمانی یونان اعلام کردند گام نهایی برای دریافت بسته 110 میلیارد یوروی نجات مالی فردا –پنجشنبه- پس از سه روز بحث و بررسی به رای نمایندگان گذاشته خواهد شد.

این  درحالی است که دو اتحادیه بزرگ بخش خصوصی در یونان امروز چهارشنبه اعلام کردند اعتصاب سراسری 48  ساعته در یونان در اعتراض به بررسی این لایحه برگزار خواهد شد.

دولت یونان اعلام کرد دریافت این بسته نجات مالی مشترک از سوی اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول از آن جهت برای این کشور ضروری است که در صورت عدم دریافت این بسته تمامی فعالیت های دولت و شرکت های وابسته به آن از اواسط نوامبر به دلیل اتمام بودجه متوقف خواهد شد.

از سوی دیگر به دلیل وجود اختلاف‌نظر میان نمایندگان حزب حاکم سوسیالیست، یکی از اعضای این حزب دوشنبه گذشته در اعتراض به بررسی بسته ریاضت اقتصادی در پارلمان از سمت خود استعفا داد.

حزب حاکم سوسیالیت 154 کرسی از 300 کرسی مجلس نمایندگان یونان را در اختیار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet