خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/27 11:19:26
سرویس اجتماعی
عباسی خبر داد:

بررسی اشکالات آیین‌نامه بازنشستگی استادان کمیسیون آموزش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی دوباره آیین‌نامه بازشستگی استادان دانشگاه در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: در صورتی که اشکالات این آیین‌نامه پس از رای‌گیری تصویب شود، ۲ نفر از اعضای کمیسیون و یک نفر به نمایندگی از وزارت علوم آنها را بررسی کنند.
بررسی اشکالات آیین‌نامه بازنشستگی استادان کمیسیون آموزش عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی دوباره آیین‌نامه بازشستگی استادان دانشگاه در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: در صورتی که اشکالات این آیین‌نامه پس از رای‌گیری تصویب شود، 2 نفر از اعضای کمیسیون و یک نفر به نمایندگی از وزارت علوم آنها را بررسی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/8375.jpg بررسی,اشکالات,آیین‌نامه,بازنشستگی,استادان,کمیسیون,آموزش Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به آیین‌نامه بازنشستگی استادان دانشگاه، افزود: اصل بخشنامه خوب است و لازم است که تحرکی را در حوزه تحصیلات تکمیلی شاهد باشیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی،‌ اظهار کرد: در بحث جذب هیات علمی با توجه به اینکه تعداد فارغ‌التحصیلان دوره دکترا و در رشته‌های مختلف زیاد است این آیین‌نامه کارایی لازم را می‌تواند داشته باشد.

وی با بیان اینکه برخی از اعضای کمیسیون اشکالاتی نسبت به این آیین‌نامه داشتند، گفت: در نشست کمیسیون آموزش قرار شد، در جلسه هفته آینده این ایرادها رای‌گیری شود و در صورت تصویب، 2 نفر از اعضای کمیسیون و یک نفر به نمایندگی از وزارت علوم آنها را بررسی کنند.

کامران دانشجو وزیر علوم یکشنبه هفته جاری با حضور در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گزارشی درباره آیین‌نامه جدید بازنشستگی استادان دانشگاه به اعضای این کمیسیون ارائه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet