هدر موبایل
1390/07/30 14:51:40
سرویس بین الملل
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/35

آشوری: دیدارهای رئیس مجلس درک صحیحی از منافع ملی را به نمایش گذاشت

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره دیدارهای دوجانبه رئیس مجلس در حاشیه اجلاس مجمع بین‌المجالس جهانی، گفت: رعایت اصول متعارف حکمت ،عزت و مصلحت که محور دیپلماسی رسمی کشور محسوب می‌شود در این مذاکرات آمیزه‌ای از شجاعت صراحت و درک صحیح از مصالح و منافع ملی را به نمایش گذاشت.
آشوری: دیدارهای رئیس مجلس درک صحیحی از منافع ملی را به نمایش گذاشت عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره دیدارهای دوجانبه رئیس مجلس در حاشیه اجلاس مجمع بین‌المجالس جهانی، گفت: رعایت اصول متعارف حکمت ،عزت و مصلحت که محور دیپلماسی رسمی کشور محسوب می‌شود در این مذاکرات آمیزه‌ای از شجاعت صراحت و درک صحیح از مصالح و منافع ملی را به نمایش گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/508.jpg آشوری:,دیدارهای,رئیس,مجلس,درک,صحیحی,از,منافع,ملی,را,به,نمایش,گذاشت Icana

محمد آشوری تازیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خانه ملت درباره اهداف حضورهیئت ایرانی در اجلاس بین المجالس جهانی، گفت: آنچه که در این اجلاس حائز اهمیت بود حضور مستمرعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ، فعالیت  مستمر هیئت پارلمانی ایران و اتخاذ مواضع هوشمندانه در دیدار با برخی از روسای مجالس کشورهای حاضر بود.

وی با اشاره به ملاقات‌های رئیس مجلس با سایر روسای مجالس کشورها، افزود: این دیدارها حول محورهای تحولات جهانی منطقه و دوجانبه بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه این گفت‌وگو ها از چند جنبه مهم بود، ادامه داد: رعایت اصول متعارف حکمت عزت و مصلحت که محور دیپلماسی رسمی کشور محسوب می‌شود در این مذاکرات آمیزه‌ای از شجاعت صراحت و درک صحیح از مصالح و منافع ملی را به نمایش گذاشت.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet