ایام محرم 1398
1390/07/27 11:38:55
سرویس صحن
شبان‌پور در تذکر شفاهی:

دولت برای خرید محصول برنج کشاورزان اقدام کند

نماینده مردم ارسنجان و پاسارگاد در تذکر شفاهی خود به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باتوجه به وضعیت نامناسب بازار برنج در کشور برای تضمین محصول کشاورزان اقدام عاجل کند.
دولت برای خرید محصول برنج کشاورزان اقدام کند نماینده مردم ارسنجان و پاسارگاد در تذکر شفاهی خود به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باتوجه به وضعیت نامناسب بازار برنج در کشور برای تضمین محصول کشاورزان اقدام عاجل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/928.jpg دولت,برای,خرید,محصول,برنج,کشاورزان,اقدام,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن شبان‌پور در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی درتذکر شفاهی گفت: باتوجه به شروع فصل برداشت برنج و هزینه بالای کاشت، داشت و برداشت این محصول، از وزارت صنعت معدن و تجارت توقع داریم که برای خرید تضمینی این محصول اقدام کند.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: از وزیر نیرو نیز توقع داریم برای آب رسانی به شهر ارسنجان و پاسارگاد اقدامی عاجل انجام دهد تا باتوجه به خشک سالی در استان فارس مشکل آب شرب مردمان این منطقه حل شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تقدیر از بیمه محصولات کشاورزی گفت: از دست اندرکاران بیمه محصولات کشاورزی برای بیمه کردن محصولات جدید کشاروزی تشکر و تقدیر کرده و تاکید می‌کنم که این بیمه را برای همه محصولات کشاروزی توسعه دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet