ایام محرم 1398
1390/07/27 12:03:36
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد در نطق میان دستور:

اصولگرایان با وحدت از نفوذ جریان‌های فتنه گر و منحرف به مجلس جلوگیری خواهند کرد

عضو کیمسیون برنامه بودجه در نطق میان‌دستور خود با انتقاد از مواقع رئیس جمهوری درباره تهاجم فرهنگی گفت: رئیس جهور در موسم انتخابات این مواضع را بیان می‌کرد تا مردم تکلیف خود را با آن مشخص کنند.
اصولگرایان با وحدت از نفوذ جریان‌های فتنه گر و منحرف به مجلس جلوگیری خواهند کرد عضو کیمسیون برنامه بودجه در نطق میان‌دستور خود با انتقاد از مواقع رئیس جمهوری درباره تهاجم فرهنگی گفت: رئیس جهور در موسم انتخابات این مواضع را بیان می‌کرد تا مردم تکلیف خود را با آن مشخص کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/471.jpg اصولگرایان,با,وحدت,از,نفوذ,جریان‌های,فتنه,گر,و,منحرف,به,مجلس,جلوگیری,خواهند,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچک‌نژاد در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه در نطق میان دستور خود گفت: سفر رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه موجب شوق و تحکیم وحدت ملی در کشور شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند نمایندگان مجلس نباید تحت تاثیر کانون‌های ثروت و قدرت قرار گیرند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان پیروان حقیقی انقلاب و رهبری هستند گفت: به طور حتم اصولگرایان با وحدت از نفوذ جریان‌های فتنه گر و انحراف به مجلس جلوگیری خواهند کرد و مجلس نهم با اقتدارتر از مجلس هشتم تشکیل خواهد شد.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: مجلس نهم نیز با نظارت دقیق خود به طور حتم از بروز و وقوع سوءاستفاده‌های مالی جلوگیری خواهد کرد و دست متجاوزین به بیت‌المال را برای همیشه قطع می‌کند.

نماینده مردم رشت با تشکر از رئیس قوه قضائیه در برخورد با پرونده تخلف مالی تاکید کرد: از رئیس قوه قضائیه و پورمحمدی برای برخورد قاطعانه و موضعگیری‌های مناسب با متخلفان و متجاوزان به حقوق مردم تشکر می کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم بررسی‌های دقیق این قوه جواب قاطعی برای همه متجاوزین به بیت‌المال و سرمایه‌های ملی باشد.

کوچکی‌نژاد با انتقاد از سخنان وزیر اقتصاد درباره پرونده تخلف مالی افزود: وزیر اقتصاد بهتر است با استعفای خود مرهمی بر زخم مردم بگذارد و با سخنان خود که حاشیه امن برای متخلفان ایجاد می کند نمک بر زخم مردم نباشد.

وی ادامه داد: آن سوالی که به صراحت اعلام می کند که به تهاجم فرهنگی اعتقاد ندارد چرا در هنگام انتخابات چنین موضعگیری‌هایی نکرد تا مردم تکلیفشان را با او مشخص کنند.

وی با بیان اینکه سخنان برخی از مسئولان دولتی نشان دهنده غلبه تفکر انحرافی است، گفت: مسئولان دولت با چنین سخنانی به دنبال اثبات پایبندی خود به ولایت و رهبری هستند.

نماینده مردم رشت با انتقاد از سیاست‌های وزارت نیرو در احداث سدهای متعدد در حوزه آبریز سد سفید رود گفت: با بهره‌برداری از سدهایی که در حوزه آبریز سد سپیدرود در حال ساخت است، باید انتظار خشک شدن این دریاچه را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: وزیر نیرو باید درباره ساخت این سدها و خشک کردن سفید رود و ایجاد بحران کم‌آبی در استان گیلان پاسخگو باشد.

کوچکی‌نژاد تایکد کرد: در سال 95 با بهره‌برداری از سدهای در حال ساخت 220 هزار از شالیزارهای گیلان با بحران بی‌آبی روبه رو شده و نزدیک به دو میلیون نفر بیکار خواهند شد.

نماینده مردم رشت با انتقاد از سیاست‌های وزارت صنعت و معدن و تجارت در کشور گفت: بی‌توجهی‌های دولت و وزیر صنعت و معدن و تجارت به صنایع گیلان موجب تعطیل شدن کارخانه‌های این استان شده است که این موضوع موج عظیمی از بیکاری را در استان ایجاد خواهد کرد.

کوچکی‌نژاد ادامه داد: ‌اگرچه در طول چند سال گذشته کارخانه‌هایی در استان گیلان راه‌اندازی شده است ولی راه‌اندازی این کارخانه‌ها جوابگوی بیکاری جوانان این استان باتوجه به تعطیل شدن در کارخانه بزرگ آن نخواهد بود.

وی با بیان این مشکلات صنایع الکتریک گیلان بعد از 6 سال هنوز برطرف نشده است، گفت: رئیس‌جمهور در موسم انتخابات و در شعارهای انتخاباتی بر حل مشکلات این صنایع تاکید کرد ولی بعد از 6 سال هنوز هیچ اقدامی برای آن انجام نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تقدیر از وزیر علوم برای به‌کارگیری نیروهای ارزش در دانشگاه‌ها افزود: امیدوارم وزیر علوم هرچه زودتر برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و برپایی کرسی‌های آزاداندیش در دانشگاه‌ها اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet