پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/07/27 12:13:22
سرویس صحن
حاجی‌اصغری در تذکر شفاهی:

بی‌ثباتی بازار گوشت نتیجه عملکرد سازمان دامپزشکی است

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سیاست‌های سازمان دامپزشکی با برنامه‌های کلان نظام در زمینه امنیت غذایی تطابق ندارد، گفت: وضعیت نامناسب بازار گوشت کشور نتیجه عملکرد این سازمان است.
بی‌ثباتی بازار گوشت نتیجه عملکرد سازمان دامپزشکی است عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سیاست‌های سازمان دامپزشکی با برنامه‌های کلان نظام در زمینه امنیت غذایی تطابق ندارد، گفت: وضعیت نامناسب بازار گوشت کشور نتیجه عملکرد این سازمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/3030.jpg بی‌ثباتی,بازار,گوشت,نتیجه,عملکرد,سازمان,دامپزشکی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدرضا حاجی اصغری در نشست علنی صبح امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: امیدوارم در مدت باقی مانده از عمر مجلس هشتم هیات رئیسه مجلس درباره دستور جلسات هفتگی مجلس توجه ویژه کنند تا موضوعات مهم به سرعت در صحن مجلس طرح شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: ‌هم‌اکنون موضوعات مهم همچون گزارش‌های کارگروه‌های تحقیق و تفحص به نتایج خوبی رسیده است که باید به سرعت در صحن مجلس قرائت شود.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص درباره صندوق بیمه محصولات کشاورزی به سرانجام رسیده است تصریح کرد: منابع صندوق بیمه محصولات کشاورزی از سهم کشاورزان و اعتبارت دولت تامین شده است که باید به نحوه پرداخت غرامت آن توجه شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تاکید کرد: چگونه است که برای پرداخت، یکباره غرامت سه برابر هزینه شده است.

وی با انتقاد از رویکرد سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: بسیاری از مشکلات امروز در بازار مرغ، تخم‌مرغ و گوشت کشور نتیجه سیاست‌ها و عملکردهای نامناسب این سازمان است.

نماینده مردم میانه تاکید کرد: رویکرد این سازمان با سیاست‌های کلان کشور درباره تامین امنیت غذایی مطابقت ندارد و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet