هدر موبایل
1390/07/27 12:16:37
سرویس صحن
عسگر جلالیان در نطق میان‌دستور:

مسئولان برای اشتغال جوانان تدبیر کنند

نماینده کنگان با اشاره به مشکلات بیکاری در حوزه انتخابیه خود گفت: مسئولان برای اشتغال جوانان تدبیر کنند.
مسئولان برای اشتغال جوانان تدبیر کنند نماینده کنگان با اشاره به مشکلات بیکاری در حوزه انتخابیه خود گفت: مسئولان برای اشتغال جوانان تدبیر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2822.jpg مسئولان,برای,اشتغال,جوانان,تدبیر,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عسگر جلالیان در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: استان بوشهر دوازدهمین سال خشکسالی خود را پشت‌سر می‌گذارد اما با وجود راهکارهای منطقی و مناسب متولیان امر برای آب کشاورزی استان تدبیری نمی‌کنند.

نماینده دیر، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی افزود: از وزیر نیرو خواهان آن هستم که در عملیاتی کردن احداث سد شهید آذرپیک سرچشمه تسریع کند تا بخشی از مشکلات آب کشاورزی استان بوشهر رفع شود.

وی با اشاره به معضل بیکاری در کشور ادامه داد: وجود این معضل در استان بوشهر خاص در مناطق پارس جنوبی و پارس شمالی هیچ توجیهی ندارد و در این‌باره هیچ استدلالی قابل پذیرش نیست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: وزیر نفت به مصوبه هیات دولت درباره اختصاص حداقل 50 درصد از ظرفیت اشتغال موجود در تاسیسات نفتی به نیروهای بومی منطقه توجه نمی‌کند.

وی افزود: با وجود تاکیدات مکرر رئیس جمهور و معاون اول ایشان، وزارت نفت راه خود را طی می‌کند و در اختصاص فرصت‌های شغلی موجود در تاسیسات نفتی به نیروهای بومی منطقه هیچ گوش شنوایی ندارد.

جلالیان تاکید کرد: رئیس جمهور، استانداران استان‌های خوزستان،‌ هرمزگان و فارس را با هم هماهنگ کنند تا برای جوانان عسلویه‌ای و توابع آن تدبیری بیاندیشند.

وی با اشاره به سفر سوم هیات دولت به استان بوشهر ادامه داد: مردم چشم امید به اجرای این مصوبات دارند.

نماینده کنگان خطاب به وزیر بهداشت خواستار تکمیل سریع بیمارستان دیر در این شهر شد و گفت: این پروژه در خواب 20 ساله فرو نرود.

عضو کمیسیون انرژی افزود: وزیر خارجه در اجرای قانون تبادل محکومان بین تهران و قطر اقدام کند؛ چرا که ایرانیان در زندان‌های این کشور تحقیر می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet