ایام محرم 1398
1390/07/27 12:18:49
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر شفاهی:

اخراج معلمان شرکتی بی‌عدالتی است

نماینده مردم ارومیه در مجلس در تذکر شفاهی خود با ناعادلانه خواندن اخراج معلمان شرکتی در آموزش و پرورش گفت: اخراج این تعداد از معلمان با عدالت و اخلاق اسلامی تطابق ندارد.
اخراج معلمان شرکتی بی‌عدالتی است نماینده مردم ارومیه در مجلس در تذکر شفاهی خود با ناعادلانه خواندن اخراج معلمان شرکتی در آموزش و پرورش گفت: اخراج این تعداد از معلمان با عدالت و اخلاق اسلامی تطابق ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg اخراج,معلمان,شرکتی,بی‌عدالتی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی صبح امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: اخراج معلمان شرکتی از آموزش و پرورش در مخالفت اساسی با انصاف و عدات اسلامی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهای شرکتی در همه نهادها و اداره‌های دولتی استخدام شدند و تنها در آموزش و پرورش این نیروها با زشت‌ترین شکل ممکن اخراج شدند.

وی با انتقاد از محمدرضا باهنر در مخالفت با دو فوریت طرح تعیین تکلیف معلمان شرکتی گفت: ‌اگر دختر و یا پسر این دوستان برای دولت هزار تومان به روستاهای محروم می‌رفتند و بعد از چند سال خدمت کردن اخراج می‌شدند نیز با این طرح مخالفت می‌کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: به کارگیری فرزندان این کشور با مدارک علمی بالا برای سرایداری مدرسه‌ها و گماردن آنها به کارهای پست نهایت بی‌انصافی و بی‌عدالتی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet